| 29.09.2007, 19:29.36 | |
Dream DM 7000-SZdravím všechny:Nevíte nekdo jestli existuje do DreamBox 7000-S softvare v češtině,dostal jsem ho ale je tam anglické menu.Pokud je kde bych ho mohl stahnout.Předem děkují za odpověd. milmag@centrum.cz |
![]() milmag |
| 29.09.2007, 19:38.02 | |
anoexistuje, poslal som ti mail |
![]() dm666 |
| 29.09.2007, 20:21.46 | |
re:Návod cz DM-7000-Sneboab-forum.info/viewtopic.php?f=73andt=3674 (umazat mezeru) R^ |
![]() alda |
| 29.09.2007, 21:09.37 | |
RE: Dream DM 7000-Sto ti bude stačiť http://www.rdi-dreambox.com/ |
![]() oneeeee |
| 29.09.2007, 22:16.49 | |
to milmagdream 7000 je softwarovvo najpodoprovanejší satelitný prímač .. existuje všetko jazykové podpory, aktualizované addons, sieťové podpory ke*s, seetingy, .. a všetko čo ťa napadne .. :8)viac na www.cssf.cz |
![]() trace |
| 30.09.2007, 20:40.21 | |
RE: Dream DM 7000-Shttp://sfteam.anfy.cz/images.htm |
![]() 1801 |