Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 19:29.36

Dream DM 7000-S

Zdravím všechny:Nevíte nekdo jestli existuje do DreamBox 7000-S softvare v češtině,dostal jsem ho ale je tam anglické menu.Pokud je kde bych ho mohl stahnout.Předem děkují za odpověd. milmag@centrum.cz
uživatel
milmag
29.09.2007, 19:38.02

ano

existuje, poslal som ti mail
uživatel
dm666
29.09.2007, 20:21.46

re:Návod cz DM-7000-S

nebo
ab-forum.info/viewtopic.php?f=73andt=3674
(umazat mezeru) R^
uživatel
alda
29.09.2007, 21:09.37

RE: Dream DM 7000-S

to ti bude stačiť http://www.rdi-dreambox.com/
uživatel
oneeeee
29.09.2007, 22:16.49

to milmag

dream 7000 je softwarovvo najpodoprovanejší satelitný prímač .. existuje všetko jazykové podpory, aktualizované addons, sieťové podpory ke*s, seetingy, .. a všetko čo ťa napadne .. :8)
viac na www.cssf.cz
uživatel
trace
30.09.2007, 20:40.21

RE: Dream DM 7000-S

http://sfteam.anfy.cz/images.htm
uživatel
1801