| 29.09.2007, 19:33.07 | |
FergusonProsím o radu pri prímači ferguson.Naladím si digi tv stanicu HBO 2 ide .Naladím stanicu HBO Comedy ide ale zároven prestane ísť HBO 2.Kde je problem nevýhodou asi je že obidev stanice vysielaju na rovnakej frekvencii len rozdiel je v polarite.Ako sa to dá spraviť aby šlapalo oboje dakujem za pomoc. |
![]() mar331 |
| 29.09.2007, 19:41.07 | |
RE: FergusonVždy Ti načte obě stanice na stejnou polarizaci.Uprav je v prg DarholChanell Editoru. |
![]() ok2li |
| 29.09.2007, 19:45.22 | |
RE: Fergusonale kde taký program najdem prosím DarholChanell Editoru. |
![]() mar331 |
| 29.09.2007, 20:22.17 | |
RE: FergusonNa mnoha odkazech... např.:http://xtremepower.pl/news.php |
![]() ok2li |
| 29.09.2007, 20:26.28 | |
RE: Fergusonšpica ale tá stránka nejde |
![]() mar331 |
| 29.09.2007, 20:59.32 | |
Jde to i jinakMně pomohlo toto. Pokud je stejná frekvence, ale jiná polarizace,tak tu jednu frekvenci posuň (např. místo 12,523 zadej 12,525). Programy se ti v pohodě načtou....Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. |
![]() BLAZ |
| 29.09.2007, 22:05.32 | |
RE: FergusonStránka jde !!!Jako vždy.. bez mezer !!! |
![]() ok2li |
| 29.09.2007, 22:40.10 | |
RE: FergusonJistě, že to jde i jak píše BLAZPro Darhol verze 0.8 je tady i jiný odkaz http://upload.dvhk.pl/content.php?id=79321 ------------- Bez mezer !! Program preferuji proto, že si uděláš setting dle obrazu svému, aniž bys musel něco načítat z orbitu. Nemá chybu !! Poslal jsem autorovi češtinu, snad bude v příští verzi :-) |
![]() ok2li |
| 30.09.2007, 07:58.47 | |
RE: FergusonJOJO tuším tak by to šlapat mohlo skusím moc dekuju |
![]() mar331 |