Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 19:33.07

Ferguson

Prosím o radu pri prímači ferguson.Naladím si digi tv stanicu HBO 2 ide .Naladím stanicu HBO Comedy ide ale zároven prestane ísť HBO 2.Kde je problem nevýhodou asi je že obidev stanice vysielaju na rovnakej frekvencii len rozdiel je v polarite.Ako sa to dá spraviť aby šlapalo oboje dakujem za pomoc.
uživatel
mar331
29.09.2007, 19:41.07

RE: Ferguson

Vždy Ti načte obě stanice na stejnou polarizaci.
Uprav je v prg DarholChanell Editoru.
uživatel
ok2li
29.09.2007, 19:45.22

RE: Ferguson

ale kde taký program najdem prosím DarholChanell Editoru.
uživatel
mar331
29.09.2007, 20:22.17

RE: Ferguson

Na mnoha odkazech... např.:
http://xtremepower.pl/news.php
uživatel
ok2li
29.09.2007, 20:26.28

RE: Ferguson

špica ale tá stránka nejde
uživatel
mar331
29.09.2007, 20:59.32

Jde to i jinak

Mně pomohlo toto. Pokud je stejná frekvence, ale jiná polarizace,tak tu jednu frekvenci posuň (např. místo 12,523 zadej 12,525). Programy se ti v pohodě načtou....Doufám, že jsem to napsal srozumitelně.
uživatel
BLAZ
29.09.2007, 22:05.32

RE: Ferguson

Stránka jde !!!
Jako vždy.. bez mezer !!!
uživatel
ok2li
29.09.2007, 22:40.10

RE: Ferguson

Jistě, že to jde i jak píše BLAZ
Pro Darhol verze 0.8 je tady i jiný odkaz
http://upload.dvhk.pl/content.php?id=79321
-------------
Bez mezer !!
Program preferuji proto, že si uděláš setting dle obrazu svému, aniž bys musel něco načítat z orbitu.
Nemá chybu !!
Poslal jsem autorovi češtinu, snad bude v příští verzi :-)
uživatel
ok2li
30.09.2007, 07:58.47

RE: Ferguson

JOJO tuším tak by to šlapat mohlo skusím moc dekuju
uživatel
mar331