Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 19:40.04

link a akt.keys na D+

prosím, jaké jsou nyní akt.keys? hledám a dost marně - opět mé zdroje selhaly, na jakých str. nejlépe a nejrychleji nyní hledat? předem díky za radu
uživatel
Skye17
29.09.2007, 19:42.41

RE: link a akt.keys na D+

http://www.key-sat.com/up/
uživatel
William
29.09.2007, 19:43.01

RE: link a akt.keys na D+

00: EF 47 76 6C D3 13 AD A0 49 57 2F 06 A7 06 DC FE
pajem pekne sledovanie :)
uživatel
Marian21
29.09.2007, 19:43.57

RE: link a akt.keys na D+

http://dispool.ic.cz/index.php v sekcii tools si stiahni Florikey 4.2
uživatel
dempsey
29.09.2007, 19:48.21

RE: link a akt.keys na D+

super, díky moc za pomoc :-)
uživatel
Skye17
29.09.2007, 21:02.21

to dempsey

Stiahol som si Florikey 4.2,ale keď dam keys,tak tam mam same nuly.Je tam kolonka "Updated by ",čo tam treba napísať? :((
uživatel
notna
29.09.2007, 21:27.19

RE: link a akt.keys na D+

napíš mi kontakt na skype vo fore kde si ho stiahol. Do SS
uživatel
dempsey
29.09.2007, 21:55.10

notna

predpokladám že Ti to už ide,či nie?
uživatel
dempsey
29.09.2007, 22:08.46

RE: link a akt.keys na D+

Skype nemám.Nejde to.
uživatel
notna
29.09.2007, 22:13.41

RE: link a akt.keys na D+

otvor florikey,klikni na debug a potom na recover florikey.Je samozrejmosť že musíš byť pripojený na nete.Vyskúšaj a daj vedieť
uživatel
dempsey
29.09.2007, 22:38.45

RE: link a akt.keys na D+

Urobil som ako si napísal ale stále same nuly.Napísalo:"Recovery executado co sucesso !"a podtým ešte 4 riadky.Ale keys nenabehli! :-/
uživatel
notna
29.09.2007, 22:46.14

RE: link a akt.keys na D+

toto nieje zrovna rýchla komunikácia,ale ok.Skúšal si to zavrieť a znovu otvoriť? Vždy keď to štartuje chvílku to trvá.Možno reštartni PC-proste už som to dával veľa ľuďom a s týmto som sa nestretol.Treba skúšať.Daj vedieť :O :O :O
uživatel
dempsey
29.09.2007, 22:46.59

RE: link a akt.keys na D+

5 riadkov a v poslednom je napísané : " Näo existem servers!"
uživatel
notna
29.09.2007, 22:49.25

RE: link a akt.keys na D+

Nainštaluj si skype lebo to budeme riešiť do rána.A samo že napíš ten nick sem.Počkám
uživatel
dempsey
29.09.2007, 22:53.43

notna

alebo použijeme kecálek na dispoole
uživatel
dempsey
29.09.2007, 22:59.33

RE: link a akt.keys na D+

Idem spať,ráno idem do práce.Ozvem sa v pondelok na dispool.
Zatiaľ dik.
uživatel
notna
29.09.2007, 23:01.33

RE: link a akt.keys na D+

ok R^
uživatel
dempsey