| 29.09.2007, 19:40.04 | |
link a akt.keys na D+prosím, jaké jsou nyní akt.keys? hledám a dost marně - opět mé zdroje selhaly, na jakých str. nejlépe a nejrychleji nyní hledat? předem díky za radu |
![]() Skye17 |
| 29.09.2007, 19:42.41 | |
RE: link a akt.keys na D+http://www.key-sat.com/up/ |
![]() William |
| 29.09.2007, 19:43.01 | |
RE: link a akt.keys na D+00: EF 47 76 6C D3 13 AD A0 49 57 2F 06 A7 06 DC FEpajem pekne sledovanie :) |
![]() Marian21 |
| 29.09.2007, 19:43.57 | |
RE: link a akt.keys na D+http://dispool.ic.cz/index.php v sekcii tools si stiahni Florikey 4.2 |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 19:48.21 | |
RE: link a akt.keys na D+super, díky moc za pomoc :-) |
![]() Skye17 |
| 29.09.2007, 21:02.21 | |
to dempseyStiahol som si Florikey 4.2,ale keď dam keys,tak tam mam same nuly.Je tam kolonka "Updated by ",čo tam treba napísať? :(( |
![]() notna |
| 29.09.2007, 21:27.19 | |
RE: link a akt.keys na D+napíš mi kontakt na skype vo fore kde si ho stiahol. Do SS |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 21:55.10 | |
notnapredpokladám že Ti to už ide,či nie? |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 22:08.46 | |
RE: link a akt.keys na D+Skype nemám.Nejde to. |
![]() notna |
| 29.09.2007, 22:13.41 | |
RE: link a akt.keys na D+otvor florikey,klikni na debug a potom na recover florikey.Je samozrejmosť že musíš byť pripojený na nete.Vyskúšaj a daj vedieť |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 22:38.45 | |
RE: link a akt.keys na D+Urobil som ako si napísal ale stále same nuly.Napísalo:"Recovery executado co sucesso !"a podtým ešte 4 riadky.Ale keys nenabehli! :-/ |
![]() notna |
| 29.09.2007, 22:46.14 | |
RE: link a akt.keys na D+toto nieje zrovna rýchla komunikácia,ale ok.Skúšal si to zavrieť a znovu otvoriť? Vždy keď to štartuje chvílku to trvá.Možno reštartni PC-proste už som to dával veľa ľuďom a s týmto som sa nestretol.Treba skúšať.Daj vedieť :O :O :O |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 22:46.59 | |
RE: link a akt.keys na D+5 riadkov a v poslednom je napísané : " Näo existem servers!" |
![]() notna |
| 29.09.2007, 22:49.25 | |
RE: link a akt.keys na D+Nainštaluj si skype lebo to budeme riešiť do rána.A samo že napíš ten nick sem.Počkám |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 22:53.43 | |
notnaalebo použijeme kecálek na dispoole |
![]() dempsey |
| 29.09.2007, 22:59.33 | |
RE: link a akt.keys na D+Idem spať,ráno idem do práce.Ozvem sa v pondelok na dispool.Zatiaľ dik. |
![]() notna |
| 29.09.2007, 23:01.33 | |
RE: link a akt.keys na D+ok R^ |
![]() dempsey |