| 29.09.2007, 20:02.44 | |
Přijímač nenaladí žadný kanálDobrý večer.Kaon KSC 570CX při skenování nenaladí žadný signál.Přitom síla signálu je dostatečná.Má na naladění programu vliv konkrétně uvedený FEC u jednotlivých programů?Bohužel mi nejde FEC uložit v nastavení přijímače. |
![]() Libor73 |
| 29.09.2007, 20:05.14 | |
RE: Přijímač nenaladí žadný kanálA předttím to chodilo?Tento kaon na jiném rozvodu funguje? Máš dobře nastaven DiSEgC? Funguje jiný přijímač u Tebe? |
![]() mirasat |
| 29.09.2007, 20:06.00 | |
RE: Přijímač nenaladí žadný kanálkvalitu signálu musíš nastaviť ,až potom můžeš ladiť programi |
![]() ddd |
| 29.09.2007, 20:21.38 | |
RE: Přijímač nenaladí žadný kanálPrvní předpoklad je, že se ti dostane 13/17 Volt do LNB.Další předpoklad je, že LNB funguje. Dále je třeba mít správně nastavenou družici - hodnoty pro LNB. Je třeba mít uloženy správně transpondéry v seznamu - podle nich se provádí ladění stanic. Dále nesmí být parabola pohnuta, případně celý stožár otočen větrem. |
![]() mirasat |
| 30.09.2007, 15:30.31 | |
RE: Přijímač nenaladí žadný kanálPoužívám kaon 570 cx a Multytenne 45 od Technisatu.Cely leto fungovala provizorně Astra 1.Až včera jsem se dostal k tomu doladit zbytek poziC. HB+A1+A3+EB Při správném nastavení diseqc ukazuje na všech pozicích přijímač dostatečný signál.při skenování ale nenaladí ani jeden program. |
![]() Libor73 |
| 02.10.2007, 12:10.25 | |
RE: Přijímač nenaladí žadný kanálVyřešeno. Kaon nespolupracoval se zasunutym Dragonem. |
![]() Libor73 |