Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 20:02.44

Přijímač nenaladí žadný kanál

Dobrý večer.Kaon KSC 570CX při skenování nenaladí žadný signál.Přitom síla signálu je dostatečná.Má na naladění programu vliv konkrétně uvedený FEC u jednotlivých programů?Bohužel mi nejde FEC uložit v nastavení přijímače.
uživatel
Libor73
29.09.2007, 20:05.14

RE: Přijímač nenaladí žadný kanál

A předttím to chodilo?
Tento kaon na jiném rozvodu funguje?
Máš dobře nastaven DiSEgC?
Funguje jiný přijímač u Tebe?
uživatel
mirasat
29.09.2007, 20:06.00

RE: Přijímač nenaladí žadný kanál

kvalitu signálu musíš nastaviť ,až potom můžeš ladiť programi
uživatel
ddd
29.09.2007, 20:21.38

RE: Přijímač nenaladí žadný kanál

První předpoklad je, že se ti dostane 13/17 Volt do LNB.
Další předpoklad je, že LNB funguje.
Dále je třeba mít správně nastavenou družici - hodnoty pro LNB.
Je třeba mít uloženy správně transpondéry v seznamu - podle nich se provádí ladění stanic.
Dále nesmí být parabola pohnuta, případně celý stožár otočen větrem.
uživatel
mirasat
30.09.2007, 15:30.31

RE: Přijímač nenaladí žadný kanál

Používám kaon 570 cx a Multytenne 45 od Technisatu.Cely leto fungovala provizorně Astra 1.Až včera jsem se dostal k tomu doladit zbytek poziC. HB+A1+A3+EB Při správném nastavení diseqc ukazuje na všech pozicích přijímač dostatečný signál.při skenování ale nenaladí ani jeden program.
uživatel
Libor73
02.10.2007, 12:10.25

RE: Přijímač nenaladí žadný kanál

Vyřešeno. Kaon nespolupracoval se zasunutym Dragonem.
uživatel
Libor73