| 29.09.2007, 20:31.16 | |
Re: Premium X 7100 PGU a nahrávání na HD 120 GbNahrávám pořady na hardisk a dneska když jsem to chtěl spustil tak to nešlo zkusil jsem zapnout nahrávání to šlo a šla spustit i tato nová nahrávka.Starší nahrávky nešly spustit.Ví někdo v čem je problém?Prosím poraďte. |
![]() sono |
| 29.09.2007, 20:47.58 | |
sonoco s tím děláš napiš postup,zkus toto možná,že to dělášzmačni menu najeď na interní HDD,zmačni registrace nahrávek, ALL Filles/všechny nahrávky,sjeď si na kterou chceš nahrávku,zmačni kterou chceš nahrávku,a stop ji zase zastavíš,pak najeď na jinou/CH nahoru,nebo dolu/ a zmačni jinou a musí ˇšlapat,kdyby né tak uvidíme dále co s tím, |
![]() hery |
| 29.09.2007, 21:02.37 | |
Pro HeryhoToto jsem dělal měl jsem seznam nahrávek nejel jsem na nahravku a když jsem dal spuštění tak se nerozjela a naskočil mi zpět obraz live.Nechtěl bych zase vše smazat a provádět a disk formátovat.Ono ano když vymažu nahrávku tak se mi nezměníani stav kolik procent je nahráno zůstává stale stejný tak nevím |
![]() sono |
| 29.09.2007, 21:10.30 | |
sononic asi nezbude než ten disk zformátovat a začít znova,když se ti % z disku nezmění po vymazání,/to se mi ještě nestalo./ |
![]() hery |
| 29.09.2007, 21:25.41 | |
Herytak to musím zformátovat nedá se tedy nic dělat zatím dík |
![]() sono |
| 29.09.2007, 22:39.07 | |
RE: Re: Premium X 7100 PGU a nahrávání na HD 1...Mě už se to také stalo, některé nahrávky šly, některé né, pomohlo až formát disku. |
![]() Zip |
| 29.10.2007, 10:16.01 | |
RE: Re: Premium X 7100 PGU a nahrávání na HD 1...Mám stejný problém(hdd seagate 80gb),stalo se to už několikrát.Netuším,proč se to děje(byl problém se zdrojem,!?!).Nerozchodil jsem to ani v PC přes Explorer,nahrávky sice zobrazí,ale ukazuje že disk je prázdný a přesunout do PC nejdou!Na radu známého jsem disk zformátoval v PC(cca 40 min.,Premium formátuje jen asi minutu!),tak uvidíme.Che to častěji stahovat do PC a hned formátovat disk. |
![]() Adams JA |