| 29.09.2007, 20:53.09 | |
Pro AlduZdravím, hodně píšeš o modulu X-Cam premium čip Orion, jakou doporučuješ prosím nejnovější funkční náplň???(EMU-studijní účely)Díky za info!!! |
![]() Fabik101 |
| 29.09.2007, 20:56.54 | |
re: Fabik101Jedu na FW 3008 to ukazuje přijímačale jinak to je Orion 3.009_new_software_Redlight Ok |
![]() alda |
| 29.09.2007, 21:02.23 | |
Pro AlduDíky za info!!! Jde prosím naprogramovat CAS3? Můžeš prosím zaslat náplň na mail Fabik101@seznam.cz??? Předem moc díky!!! |
![]() Fabik101 |
| 29.09.2007, 21:24.20 | |
re:Fabik101Jasně pošlu ale já ho láduju přes PCMCIA rozhraní v notebooku! |
![]() alda |
| 29.09.2007, 21:30.15 | |
re: Fabik101Odesláno!:) |
![]() alda |
| 29.09.2007, 21:33.01 | |
Pro AlduDošlo dík!!! Aby chodily Redlighty tak nahrát tu 3009, máš prosím otestováno???? |
![]() Fabik101 |
| 29.09.2007, 21:36.22 | |
re:Fabik101Mám to testnuto jasně že Redlight MIX,Italyale D+už to chce aktual přes KeyEdittor 107 |
![]() alda |
| 29.09.2007, 21:44.41 | |
Pro AlduUž to tam hrnu CAS3 díky za sobor. Za týden mi vyprší 12 měsíční předplatné na Redligty co bylo při koupi modulu, tím je asi konečná že? |
![]() Fabik101 |