Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 20:53.09

Pro Aldu

Zdravím, hodně píšeš o modulu X-Cam premium čip Orion, jakou doporučuješ prosím nejnovější funkční náplň???(EMU-studijní účely)Díky za info!!!
uživatel
Fabik101
29.09.2007, 20:56.54

re: Fabik101

Jedu na FW 3008 to ukazuje přijímač
ale jinak to je Orion 3.009_new_software_Redlight Ok
uživatel
alda
29.09.2007, 21:02.23

Pro Aldu

Díky za info!!! Jde prosím naprogramovat CAS3? Můžeš prosím zaslat náplň na mail Fabik101@seznam.cz??? Předem moc díky!!!
uživatel
Fabik101
29.09.2007, 21:24.20

re:Fabik101

Jasně pošlu ale já ho láduju přes PCMCIA rozhraní v notebooku!
uživatel
alda
29.09.2007, 21:30.15

re: Fabik101

Odesláno!
:)
uživatel
alda
29.09.2007, 21:33.01

Pro Aldu

Došlo dík!!! Aby chodily Redlighty tak nahrát tu 3009, máš prosím otestováno????
uživatel
Fabik101
29.09.2007, 21:36.22

re:Fabik101

Mám to testnuto jasně že Redlight MIX,Italy
ale D+už to chce aktual
přes
KeyEdittor 107
uživatel
alda
29.09.2007, 21:44.41

Pro Aldu

Už to tam hrnu CAS3 díky za sobor. Za týden mi vyprší 12 měsíční předplatné na Redligty co bylo při koupi modulu, tím je asi konečná že?
uživatel
Fabik101