| 29.09.2007, 21:12.21 | |
Diablo a NASNZačínám s Diablem. Vše jede tak jak má, ale mezi klíči není ident 0503. Poraďte jak ho tam doeditovat, případně kde stáhnout keys.bin s tímto identem. Díky. |
![]() J_N |
| 29.09.2007, 21:27.14 | |
Diablo a NASNJe to již v softu diabla,nic nemusíš editovat,naskenuj si 12663/22000/HOR. a musíš vybrat NASN P, /NASN bez P nejede/ jsou tam dva,/ a doufám,že tam máš stealth / 2.15/ |
![]() hery |
| 29.09.2007, 21:29.53 | |
Diablo a nasnchvíli to trvá než se načte,něspěchej /pak už pojede normál/ |
![]() hery |
| 30.09.2007, 08:47.51 | |
Diablo a nasnKdyž diablo otevřeš nasn P jede na ident 0501 premiere |
![]() hery |