| 29.09.2007, 21:12.51 | |
Astra 2DProsba:Dá se v Praze příjímat program ITV 4 10,758/V 22000 5/6 Nebo jinak, kdo tento program přijímá a byl by ochoten nahrát pořad vysílaný zítra v 18:30-19:30 na itv4 (rekorder přivezu). prosím ozvěte se na email soundexp@tiscali.cz |
![]() radaele |
| 29.09.2007, 21:18.11 | |
RE:chce to aspon 200 parabolu |
![]() Marian21 |