| 29.09.2007, 22:10.49 | |
Multifocus na Digi parabole?Ahoj všem...pojede na parabole od Digi multifocus 19,2 a 23,5? ...je to mizérie nebo je to skoro normální 80 parabola? díky za zkušenost :-)) |
![]() Pájík |
| 29.09.2007, 22:19.28 | |
RE: Multifocus na Digi parabole?radči ti doporučím motor,ale nevím jistě jestli to zen digi humax umí,já jsem taky šilhal ale nic moct .Za deště budeš bez signálu R^ |
![]() Karlos1 |
| 30.09.2007, 07:17.51 | |
RE: Multifocus na Digi parabole?Tyto 2 družice ti půjdou bez problémů. Parabola od digi je o něco lepší než nejlevnější u nás prodávané osmdesátky se zadním plastovým úchytem. |
![]() sirda |
| 30.09.2007, 09:09.45 | |
RE:sirdaNo neviem či je parabola od digi lepšia ako lacné 80-tky s plastovým úchytom. Ja takú mám a chytám DIGI aj za hustého dažďa a mrakov úplne bez problémov. Ešte taký armagedon neprišiel aby mi kockovali programy (ako to píšu majitelia orig. digi parabol) :8) |
![]() Freedox |
| 30.09.2007, 09:12.20 | |
RE: Multifocus na Digi parabole?Skus pozrieť na www.nop.sk upload stlačaj next a na šiestej stranke si stiahni návod DIGI_a_multifeed.zip je tam všetko. |
![]() silvercord |