Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 22:10.49

Multifocus na Digi parabole?

Ahoj všem...pojede na parabole od Digi multifocus 19,2 a 23,5? ...je to mizérie nebo je to skoro normální 80 parabola? díky za zkušenost :-))
uživatel
Pájík
29.09.2007, 22:19.28

RE: Multifocus na Digi parabole?

radči ti doporučím motor,ale nevím jistě jestli to zen digi humax umí,já jsem taky šilhal ale nic moct .Za deště budeš bez signálu R^
uživatel
Karlos1
30.09.2007, 07:17.51

RE: Multifocus na Digi parabole?

Tyto 2 družice ti půjdou bez problémů. Parabola od digi je o něco lepší než nejlevnější u nás prodávané osmdesátky se zadním plastovým úchytem.
uživatel
sirda
30.09.2007, 09:09.45

RE:sirda

No neviem či je parabola od digi lepšia ako lacné 80-tky s plastovým úchytom. Ja takú mám a chytám DIGI aj za hustého dažďa a mrakov úplne bez problémov. Ešte taký armagedon neprišiel aby mi kockovali programy (ako to píšu majitelia orig. digi parabol) :8)
uživatel
Freedox
30.09.2007, 09:12.20

RE: Multifocus na Digi parabole?

Skus pozrieť na www.nop.sk upload stlačaj next a na šiestej stranke si stiahni návod DIGI_a_multifeed.zip je tam všetko.
uživatel
silvercord