Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
29.09.2007, 22:17.31

Jen pro majitele Golden Intestar

Koukám jak mužu a premiere je pryč. Nevíte někdo. kde se dají sehnat nové key a případně na jaké adrese. Dík za každé info.
uživatel
Kocour
29.09.2007, 22:27.47

pro kocoura

http://www.superlux.mirrorz.com/
uživatel
George1
29.09.2007, 22:28.28

RE: Jen pro majitele Golden Intestar

Já Golden Intestar nemám, takže ti neporadím
uživatel
dkdkdk
29.09.2007, 22:29.31

RE: Jen pro majitele Golden Intestar

Pokiaľ viem, GI majú full N2 Auto.
uživatel
vw1