Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 10:54.08

skylink - ziadost o regisraciu

kde prosim Vas mozem stiahnut formular pre aktivaciu a zaregistrovanie skylink karty. na stranke skylinku to nemozem nikde najst. dik
uživatel
zidane69
30.09.2007, 10:55.51

RE: skylink - ziadost o regisraciu

www.omko.cz R^
uživatel
Jupi
30.09.2007, 12:41.50

RE: skylink - ziadost o regisraciu

http://www.skylink.sk/box/Ziadost_o_aktivaciu.pdf
-------------
Bez mezer !!
uživatel
ok2li