Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 10:59.51

H5400

Lze vyuzit u Humaxu 5400 nejak AV vystup YUV? A pokud ano,jakym kabelem pripojit k lcd.
V menu, v nastaveni je moznost pouze YUV ze scartu...ale nechapu zapojeni pinu ve scartu,mohl by někdo poradit jak přesně to zapojit Díky
uživatel
amd
30.09.2007, 12:11.02

RE: H5400

presne stejny dotaz jsem tu pokladal asi tak 10 dnu dozadu...a nikdo neodpovedel...trochu jsem hledal i na netu-zkusil jsem kabel hama - scart-YUV - zapojeni je na pinech 5,7,9,11,13 a 15...ale obraz mi z toho zadny nesel...kdyz se mrknes na zapojeni scartu,tak tyhle piny jsou IN-vstupni a my potrebujem vystupni...takze taky nevim...
jinak jsem nasel na foru tohle:"SCART oficiálně nepřenáší komponentní videosignály (např. YPbPr). Avšak někteří výrobci STB a DVD nabízejí doplňkový formát výstupu (nastavitelný v menu), a to nestandardní výstup YPbPr na pinech, oficiálně rezervovaných pro RGB."
Takže redukce SCART-YPbPr je fyzicky totéž, co SCART-RGB
jinak podrobnosti tady:http://en.wiki pedia.org/wiki/Scart
uživatel
Kimm