| 30.09.2007, 11:03.50 | |
Aktuální Softcam pro DM7000SAhoj víte někdo stránky, kde bych našel aktuální Softcam pro DM7000S ? Díky za info. |
![]() andrew |
| 30.09.2007, 11:18.41 | |
re:Softcam pro DM7000Ssatman.estranky.czoblíbené odkazy tam nebo se zaregistruj na ab-forum.info :8) |
![]() alda |
| 30.09.2007, 11:22.08 | |
RE: Aktuální Softcam pro DM7000SMockrát díky. |
![]() andrew |
| 30.09.2007, 11:25.09 | |
RE: Aktuální Softcam pro DM7000SSoftcam jak softcam, ale sehnat pořádný autoroll, to už je problém. Důležité RSA ECM, EMM a Idea klíče chybí (i když jsou public), naopak přebývají hromady naprosto zbytečných, dávno nefunkčních, MK klíčů pro viaccess nebo dokonce ještě EXP a MOD klíče pro CAS3 conax...toto se bohužel týká všech známých distribucí typu mach1, satan, sin...a mnohých dalších. |
![]() D2MAC |
| 30.09.2007, 20:37.05 | |
RE: Aktuální Softcam pro DM7000Shttp://sfteam.anfy.cz/images.htm |
![]() 1801 |