Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 11:03.50

Aktuální Softcam pro DM7000S

Ahoj víte někdo stránky, kde bych našel aktuální Softcam pro DM7000S ? Díky za info.
uživatel
andrew
30.09.2007, 11:18.41

re:Softcam pro DM7000S

satman.estranky.cz
oblíbené odkazy tam
nebo se zaregistruj na ab-forum.info
:8)
uživatel
alda
30.09.2007, 11:22.08

RE: Aktuální Softcam pro DM7000S

Mockrát díky.
uživatel
andrew
30.09.2007, 11:25.09

RE: Aktuální Softcam pro DM7000S

Softcam jak softcam, ale sehnat pořádný autoroll, to už je problém. Důležité RSA ECM, EMM a Idea klíče chybí (i když jsou public), naopak přebývají hromady naprosto zbytečných, dávno nefunkčních, MK klíčů pro viaccess nebo dokonce ještě EXP a MOD klíče pro CAS3 conax...toto se bohužel týká všech známých distribucí typu mach1, satan, sin...a mnohých dalších.
uživatel
D2MAC
30.09.2007, 20:37.05

RE: Aktuální Softcam pro DM7000S

http://sfteam.anfy.cz/images.htm
uživatel
1801