Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 11:57.47

Softcam + d500s

Odbornici ukazte se.Potrebuji poradit zatim jsem nedostal kloudnou odpoved.Je nejaky program ktery to udela za me abych nemusel posilat soubor prs ftp rucne do var/key ?? A pripadne jak ho nastavit diky moc
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 12:04.42

RE: Softcam + d500s

Nechápu smysl otázky.
To je ti zdechlo pustit si commandera a překopírovat soubor do dreama nebo co?
uživatel
D2MAC
30.09.2007, 12:05.45

RE: Softcam + d500s

ne ale zkousel jsem treba florikey a stim mne to nejak nejde.bylo by to jednodussi
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 12:06.45

@Jiri Mata

To už seš línej i tuknout 2x to klávesnice?
uživatel
pat
30.09.2007, 12:20.21

Jde to

Pošli si to tam rovnou na měsíc dopředu:-D R^
uživatel
Jirka 3
30.09.2007, 12:25.23

ANO

Jiri Mata jasne že je to možné a aj to funguje napr. v SF teame cez blue panel a keys/download.....ale to musíš mať dream spojený s netom...na a predpoklad je viac si o tom prečítať :8)
uživatel
dm666
30.09.2007, 12:49.40

RE: Softcam + d500s

florikey je super automatika
uživatel
jkudjak
30.09.2007, 12:59.44

odpoved prosim od jkudjak

Jak jsi prosim nastavil ten florikey. Zkousel jsem to ale nechce mne to prepsat jako kdyby s nim nekomunikoval.?? Co mam jak nastavit? Diky moc
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 13:28.45

RE: Softcam + d500s

pred spustenim florikey si musis nainstalovat dotnetfx.exe/je to program na rozsirenie windowsu.pozri stranku dispool/nastroje/ a potom vo florikey v softcam zadas usera heslo a tvoju ip adresu dreamu
uživatel
jkudjak
30.09.2007, 13:49.03

RE: Softcam+d5000s

Prodej d500s a kup si obyčejný rec.který umí EMU.

Jestliže neumíš obsloužit tak jednoduchý prog, jakým Florikey je tak ten svůj dream v životě nevyužiješ.
uživatel
zizi
30.09.2007, 13:56.43

Dotaz na jkudjak

jeste jedn dotaz net framework mam naistalovany uz dlouho v pocitaci ale stejne kdyz zadam heslo a jmeno a ip adresu tak mne to neprovede.?? Musim mit nejakou volbu na dreamu vyplou nebo zaplou v nastaveni??? Dikymoc
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 15:19.34

V prvom

rade si zosietuj dreambox na internet a podľa mňa netreba ani florikey a pod.....
uživatel
dm666
30.09.2007, 15:54.33

re:dm666

A jak to ma v sfteam image udelat. Zezacatku to slo a ted se mne to nespoji jenom na neco.Nevim jak a kde to upravit.kdyz dam download tak jem tam xxx. Predtim tam byli servery.Diky za radu
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 16:38.40

neviem

čo si robil ked to šlo a už nejde, ale predpokladám, že si zmenil IP adresy a teraz sa nevieš spojiť do internetu, ak ich nemáš poznačené a sedia v nastavenie/expertné nastavenie/nastavenie komunikácie tak len zavolaj toho čo ti to zosieťoval nech ti to urobí znovu
uživatel
dm666
30.09.2007, 16:42.50

re:dm666

Si nerozumíme mám sf team a když dám modré pak červené tak některé věci se spojí ale některé napíší špatnou cestu do internetu tak mně to vlastně když dám update nic nenajde.Potřeboval bych tohle nějak aktualizovat aby mně to chodilo na server sfteam.
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 17:06.35

aha

tak mi daj kontakt na skype alebo na icq je to rychlejsie a nebudeme to tu zasie...
uživatel
dm666
30.09.2007, 17:10.07

dm666

403-966-078
uživatel
Jiri Mata
30.09.2007, 20:20.57

RE: Softcam + d500s

Aby u sf fungoval key update, tak:
1. Musí být naistalován addon keyDDMM. Což lze províést jen s aktualním sf - ve starších jsou už neplatné odkazy, starší se dají aktualizovat fixem.
2. Musí být připojen a funkční internet.
3. Musí být funkční adresa nameserveru.
4. Musí být aktuální data na serverech ze seznamu.
Jinak to nic nepotřebuje.
uživatel
Antonín