| 30.09.2007, 11:57.47 | |
Softcam + d500sOdbornici ukazte se.Potrebuji poradit zatim jsem nedostal kloudnou odpoved.Je nejaky program ktery to udela za me abych nemusel posilat soubor prs ftp rucne do var/key ?? A pripadne jak ho nastavit diky moc |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 12:04.42 | |
RE: Softcam + d500sNechápu smysl otázky.To je ti zdechlo pustit si commandera a překopírovat soubor do dreama nebo co? |
![]() D2MAC |
| 30.09.2007, 12:05.45 | |
RE: Softcam + d500sne ale zkousel jsem treba florikey a stim mne to nejak nejde.bylo by to jednodussi |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 12:06.45 | |
@Jiri MataTo už seš línej i tuknout 2x to klávesnice? |
![]() pat |
| 30.09.2007, 12:20.21 | |
Jde toPošli si to tam rovnou na měsíc dopředu:-D R^ |
![]() Jirka 3 |
| 30.09.2007, 12:25.23 | |
ANOJiri Mata jasne že je to možné a aj to funguje napr. v SF teame cez blue panel a keys/download.....ale to musíš mať dream spojený s netom...na a predpoklad je viac si o tom prečítať :8) |
![]() dm666 |
| 30.09.2007, 12:49.40 | |
RE: Softcam + d500sflorikey je super automatika |
![]() jkudjak |
| 30.09.2007, 12:59.44 | |
odpoved prosim od jkudjakJak jsi prosim nastavil ten florikey. Zkousel jsem to ale nechce mne to prepsat jako kdyby s nim nekomunikoval.?? Co mam jak nastavit? Diky moc |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 13:28.45 | |
RE: Softcam + d500spred spustenim florikey si musis nainstalovat dotnetfx.exe/je to program na rozsirenie windowsu.pozri stranku dispool/nastroje/ a potom vo florikey v softcam zadas usera heslo a tvoju ip adresu dreamu |
![]() jkudjak |
| 30.09.2007, 13:49.03 | |
RE: Softcam+d5000sProdej d500s a kup si obyčejný rec.který umí EMU.Jestliže neumíš obsloužit tak jednoduchý prog, jakým Florikey je tak ten svůj dream v životě nevyužiješ. |
![]() zizi |
| 30.09.2007, 13:56.43 | |
Dotaz na jkudjakjeste jedn dotaz net framework mam naistalovany uz dlouho v pocitaci ale stejne kdyz zadam heslo a jmeno a ip adresu tak mne to neprovede.?? Musim mit nejakou volbu na dreamu vyplou nebo zaplou v nastaveni??? Dikymoc |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 15:19.34 | |
V prvomrade si zosietuj dreambox na internet a podľa mňa netreba ani florikey a pod..... |
![]() dm666 |
| 30.09.2007, 15:54.33 | |
re:dm666A jak to ma v sfteam image udelat. Zezacatku to slo a ted se mne to nespoji jenom na neco.Nevim jak a kde to upravit.kdyz dam download tak jem tam xxx. Predtim tam byli servery.Diky za radu |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 16:38.40 | |
neviemčo si robil ked to šlo a už nejde, ale predpokladám, že si zmenil IP adresy a teraz sa nevieš spojiť do internetu, ak ich nemáš poznačené a sedia v nastavenie/expertné nastavenie/nastavenie komunikácie tak len zavolaj toho čo ti to zosieťoval nech ti to urobí znovu |
![]() dm666 |
| 30.09.2007, 16:42.50 | |
re:dm666Si nerozumíme mám sf team a když dám modré pak červené tak některé věci se spojí ale některé napíší špatnou cestu do internetu tak mně to vlastně když dám update nic nenajde.Potřeboval bych tohle nějak aktualizovat aby mně to chodilo na server sfteam. |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 17:06.35 | |
ahatak mi daj kontakt na skype alebo na icq je to rychlejsie a nebudeme to tu zasie... |
![]() dm666 |
| 30.09.2007, 17:10.07 | |
dm666403-966-078 |
![]() Jiri Mata |
| 30.09.2007, 20:20.57 | |
RE: Softcam + d500sAby u sf fungoval key update, tak:1. Musí být naistalován addon keyDDMM. Což lze províést jen s aktualním sf - ve starších jsou už neplatné odkazy, starší se dají aktualizovat fixem. 2. Musí být připojen a funkční internet. 3. Musí být funkční adresa nameserveru. 4. Musí být aktuální data na serverech ze seznamu. Jinak to nic nepotřebuje. |
![]() Antonín |