| 30.09.2007, 12:06.52 | |
Antenna HungariaZdravim lovcov SAT vln.Aky je momentalne stav s prijmom balika Antenna Hungaria z druzice AMOS 4W cez EMU? Ide to, alebo nie? Neviem o tom najst ziadne info, system kodovania, vysielane stanice a pod... Kolega ma otravuje s prijmom madarskych balikov, ale je to tak trochu mimo mna, tak o tom zhanam informacie, po madarsky vsak neviem. Dakujem za info a za pomoc. |
![]() jurassic |
| 30.09.2007, 12:16.51 | |
RE: Antenna HungariaMaďari na Amose idu bez problémov v nagra1 a aj v Seca1.V Seca1 však pravidelne na konci mmesiaca menia kódy, čo nie je problém nahádzať ručne. |
![]() romannitra |
| 30.09.2007, 13:18.58 | |
RE: Antenna HungariaAntena Hungaria ID:N:A501, keys:00 : CA AA E8 8F 16 DF 26 9A |
![]() vw1 |
| 30.09.2007, 22:07.20 | |
RE: Antenna HungariaOK, moc vrela vdaka za info. Co je v tom baliku za program chlapci? |
![]() jurassic |