Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
30.09.2007, 12:06.52

Antenna Hungaria

Zdravim lovcov SAT vln.
Aky je momentalne stav s prijmom balika Antenna Hungaria z druzice AMOS 4W cez EMU? Ide to, alebo nie? Neviem o tom najst ziadne info, system kodovania, vysielane stanice a pod... Kolega ma otravuje s prijmom madarskych balikov, ale je to tak trochu mimo mna, tak o tom zhanam informacie, po madarsky vsak neviem. Dakujem za info a za pomoc.
uživatel
jurassic
30.09.2007, 12:16.51

RE: Antenna Hungaria

Maďari na Amose idu bez problémov v nagra1 a aj v Seca1.V Seca1 však pravidelne na konci mmesiaca menia kódy, čo nie je problém nahádzať ručne.
uživatel
romannitra
30.09.2007, 13:18.58

RE: Antenna Hungaria

Antena Hungaria ID:N:A501, keys:00 : CA AA E8 8F 16 DF 26 9A
uživatel
vw1
30.09.2007, 22:07.20

RE: Antenna Hungaria

OK, moc vrela vdaka za info. Co je v tom baliku za program chlapci?
uživatel
jurassic