| 30.09.2007, 13:14.54 | |
Budoucnost MPEG2Jsou již nějaké signály, že bude nahrazen tento formát satelitního vysílání za nějaký jiný? Jak dlouho MPEG2 ještě vydrží? |
![]() frost |
| 30.09.2007, 13:44.10 | |
RE: Budoucnost MPEG2Bude postupně nahrazen výkonějším MPEG4,ale jak dlouho MPEG2 vydrží, neví ani ten nahoře, nad námi... |
![]() Saxon |
| 30.09.2007, 14:23.07 | |
RE: Budoucnost MPEG2DVB-S, MPEG2 je tak rošířen - přijímače, karty PC, že vydrží ještě mraky let.Pokud jsi lačný po HD obrazu, tak možnosti tu jsou a nejen na satelitu. Pokud-by začaly přecházet SDTV stanice do DVB-S2 MPEG4 (Kabel Deutschland), znamenalo by to značnou úsporu kapacity právě pro HDTV kanály. |
![]() mirasat |