| 30.09.2007, 13:25.19 | |
rozvod signaludotaz z konvertoru twin jestli lze sloučit do jednoho kolax kabelu a opětně rozbočit na 2vystupy s ohledem zachovaní puvodniho twin..2 samostatne recivry ... |
![]() tv1000 |
| 30.09.2007, 13:29.51 | |
RE: rozvod signaluNe, nelze. |
![]() petys |
| 30.09.2007, 15:25.26 | |
Unicablehttp://www.bombeeck.nl/Satellietontvangst/Merken/IDL/Unicable.html?PHPSESSID=68d818744c64f174854bf6b651102c4eBudeš potřebovat Unicable přijímače a unicable LNB: Inverto Unicable: http://www.inverto.tv/ProductsCategory.asp?CategoryID=56 Úplně dole, poslední 4 kousky. |
![]() mirasat |
| 30.09.2007, 15:26.20 | |
AleAle to je zcela jiný systém samozřejmě dražší LNB... |
![]() mirasat |