Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí FreeSat

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vydal dne 5. 4. 2019 rozhodnutí, v němž povolil spojení soutěžitelů M7 Group S.A. a UPC DTH S.à r.l. V důsledku spojení soutěžitelů získá společnost M7 Group možnost výlučně kontrolovat společnost UPC DTH. Rozhodnutí téhož dne nabylo právní moci.

https://www.uohs.cz/cs/hospodarska-soutez/aktuality-z-hospodarske-souteze/2589-m7-group-kupuje-satelitni-upc.html

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dasenka

Kecy.... pred lety to bylo UPC. Prezils jednu fuzi, prezijes i druhou.

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Som zvedavý ku akým zmenám dôjde, zmenou vlastníka.

vectorbike
Registrace: 4/2015
Příspěvků: 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Už se to tady psalo...vodafone koupí od liberty upc a pak od astorgu freesat... :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 759
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

M7 freesat ze zubů nepustí

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Těžko glosovat...ovšem starkýni z Freesatu,mali (aj majú), voľaako lepšie podmienky,ako naprosto (a totálně),splantaní súdruhovia ,zo SKYLINKU.Něch títo súdruhovia,idů do KULALAJ = província ,vo svazovóm štátě Panjáb .:laughing:

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Že by dneska fotbálek? ;-)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Zdar,naprosto zlatý Tomýku :laughing: .Áno aj, fotbálek & domáca slywovitza 52% :laughing: .

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Skylink je sice nejlevnejsi (89 korun za zakladni nabidku nikdo nema) ale zase ma kolem toho tu politiku aktivacniho poplatku, reaktivacniho poplatku, vyřazovani UNI čteček...
1. Optimalizace DVB-T - za chvili bude T2 a pravděpodobně bude placene. Nevim kde by vzali misto pro SD duplicity aby byly komerční NOVA a Prima zdarma. A myslím že za 89 korun to nebude, ale uvidime, kde budou ceny Skylink.
2. Paketove sitě. Zkus si někdy pustit to same na televizi a na internetovem vysilani. Zjistis ze prodleva je kolem 30 SEKUND. Dobře je to vidět u sportu. V tomhle stavu neni IPTV zpusobila nahradit klasicke DVB-T2/C/S2.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

2JanM:
1. Zatím nic placeného na DVB-T není. Hlavní příjem mají z reklamy, potřebují diváky. Zpoplatní dvb-t a přijdou o hodně peněz z reklamy.
2. Ta prodleva není 30s. Krom ěsportu je to úplně jedno. A budoucí šíření po datových sítích bude profesionální, ne pokoutní.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

Placene T2 - to Antonin

Televize Nova a Prima jiz potvrdily, že HD v DVB-T2 zadarmo nebude. Zaroven je jasne že pro SD a HD duplicity nebude ve finalnich sitich misto. Už Česká televize měla v DVB-T problémy s umístěním Multiplexu 1A. Zatim nic placeneho neni ale to je tím že se čeká na finální sítě. Možná napoví plán na rozdělení PS12 na dva multiplexy.
2. Prodleva IPTV možná není 30 ale 20 ale není to stejně rychlé jako lineárni televize.
https://www.parabola.cz/zpravicky/29522/hd-kanaly-novy-a-primy-nebudou-v-dvb-t2-zadarmo/

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

U Digi2Go je spozdeni 1 minuta a 10 sekund

Dreambox Two,parabola 100 cm,motor SG 2100,TV Sony OLED XR55A83K,Skylink Kombi+,Netflix

Antoš
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 2 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

Dobrý večer. Dle posledního vývoje se začnou dít věci, které by před půl rokem málokdo čekal.
Ale o tom se tady nesmí psát, ba ani naznačovat.

JanHora
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 619
Odpověď v diskusním vlákně
 

JanHora

"Tam se Vám děly takový věci, mladej jak to viděl, se toho polekal..., pane Hlavsa, tak aspon něco naznačte, to já ted kvůli tomu nebudu ani spát... My nesmíme ani naznačovat".../J. Cimrman/. Tak přilož do tý trouby Jano, at máme lepší obraz... :)))

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 084
Odpověď v diskusním vlákně
 

Antoníne

Jako obyčejně máš "skoro" pravdu, musím přiznat, že mám taky skylink /v podstatě od začátku fungování/ a /zatím/ taky jsem spokojen. S čím se ale nikdy nesmířím je to, že si nebudu moct jeden, nebo víc programů nahrávat a na něco jiného koukat /ano, šlo by to s dalšímy vícenáklady, kolikatými už?/ a jsem připraven se po tolika letech poohlídnout jinde, i za cenu "nekomfortu". Srovnávat jiné platformy s námi, co se týká ceny je trocha nefér. Po srovnání důchodů, platů a počtu obyvatel v jednotlivých zemích s námi zjistíme, že ceny jsou přibližně na stejné úrovni. Ve skylinku na to určitě mají speciálního mamagera, tzv. "šponovače cen"... :)))

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 084
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

2tukan: ty se nesnažíš získat co nejvyšší plat?
1. Šponuje každý, je to součást života, stejně jako třeba déšť...
2. O cenách v zahraničí jsem se zmínil pouze jako odpověď diskutujícím, kteří myslí, že jinde je to jinak, resp. že Skylink je nejdražší široko daleko. Průměrná mzda (a tedy důchody) jsou sice v ČR o kus nižší, než v sousedním Německu a Rakousku, ale to není celá Evropa, je taky Chorvatsko, Řecko, Portugalsko, Španělsko...Česko už není zdaleka nejchudobnější země Evropy, i když taky není ždáná špička. A jsou regiony...Na Kanárech je průměrná mzda 1430e=38000Kč (Španělsko přitom 2200e), v Česku je to 1280e=31800 Kč, v Chorvatsku je to méně, než 1000e.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Souhlas... každý si z dané země tendenčně vyzobe jen to, co se mu hodí.... Přitom stačí málo: Hranice máme otevřené, mohou se odstěhovat do toho svého satelitního, nebo mobilního ráje. To však neudělají, protože kde by jim bylo tak dobře, jako zde, že?

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

Jenže,např. když jsem byl na Grand Canaria naposledy ,cca 6 let,tak tam ceny třeba benzinu nebo cigaret díky bezcelní zóně byly zhruba na polovině našich cen,nemusí v zimě topit jako my ,kupovat zimní oblečení, tohle se prostě porovnávat nedá.

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Anubis

A navíc musíme srovnávat náklady poskytovatelů.Jiné jsou u nás a 10x dražší jsou v německu a přitom tam dostaneš HD+ zadarmo k satelitnímu přístroji na rok.Za komlet sky.de dá n.důchodce 1/3 důchodu a u nás za plnou nabídku(2x menší počet kanálů)dá důchodce důchod celý Rv Rv

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

snůška lží

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 025
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Kecy... jako podnikatel si náklady vytvořím takové jaké chci, aby byly bez ohledu na to zda budou ty reálné vyšší, nebo nižší.

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

2Anupis: benzín stojí v průměru 1e litr.
To není polovina.
A je to proto, že tady není DPH, a hlavně spotřební daně, proto je levný i alkohol a další věci. Máme jenom 7% IGIC a to je všechno. I daně z příjmu jsou velmi nízké.
Všude je chleba o dvou kůrkách. Canal+(pův. Digital+) stojí od cca 500 Kč nahoru, internet tady pod 1000 Kč/měs prakticky není...

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

Michale

Na tohle téma nemá význam diskutovat, protože by jsme se stejně nikam nedobrali. Na každý argument je protiargument atd. Já nic tendenčně nevyzobávám z naší krajiny a nevím, proč bych měl jít žít někam jinam. Bohužel u nás chybí "základní slušnost a dobré mravy" v obchodě. /Co se někdy prodává u nás v obchodácích je toho dobrým příkladem, např. zhnité ovoce. To by si nikdo v Německu nedovolil/. Něco se mi líbí, něco ne, tak to chodí, záleží od úhlu pohledu. Jinak "nevyzobáváš" naopak právě Ty, který si náklady tvoříš sám, jak se Ti to hodí a tím pádem na daních pro naši krajinu neodvádíš to, co bys měl? Jak jsem řekl, záleží na úhlu pohledu, nic ve zlým, použil jsem tendenčně jenom Tvá slova, jak se mi to hodilo...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 084
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

v principu máš pravdu, já si taky dabě "optimalizuju" jak se mi to hodí.. teď jde jen o to rozlišit, zda byla nejdřív slepice nebo vejce....

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

1. Pánové, žiju většinu roku mimo ČR, kde jsem strávil celý život. Mohu tedy porovnat, a mohu vás ubezpečit, že česká kotlina a moravský úval jsou tutově v desítce nejlepších míst k životu na světě. Srovnáváme se většinou s velmi dokonalým Německem, které je asi světová jednička, (nebo je to světová špička), a to srovnání je frustrující. Nicméně Německo je na světě docela výjimečné místo.
2. Daňová optimalizace má mnoho zcela zákonných podob. Tak jako je normální "šponování" na straně výnosů, je normální platit co nejméně daní. Spravedlivá daň by byla jen daň z hlavy. Podělili bychom si počtem občanů náklady státu a každý by zaplatil svůj díl. No dobře, línější a hloupější musíme trochu živit v rámci koexistence. Daně tedy mají být jenom ze spotřeby (DPH) a z majetku (z nemovitostí a aut). Jednak to nejde ošulit a hlavně je to sociálně spravedlivější. Daň z příjmu je středověký přežitek.
(Tukane, ovoce je shnilé! Když už nějaké. A podveden tak může být jenom slepec a případně (nevhodné slovo).)

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: M7Group dostal 5.4.2019 svolení k převzetí...

odhadoval bych ze zustanou na 23° a cast freesat (HU,RO) prodaj,
a jinak ocekavam ze dojde k zdrazeni balicku freesat,
nicmene jeste nejakou prechodnou dobu to pojede soubezne,
a celkove dojde k upadku freesat takze pro nas zakazniky spatne vyhlidky

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 53
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra