Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

TV Philips 43pus7354/12 problém s barvou

Ahoj všem, nakonec jsme koupili příbuznému Philips ve výše uvedeném typu. Bohužel žádným normálním nastavením nemohu sundat dolů nasycení barev a tak je obraz tzv. omalovánka. Poměrem barev sice mohu hýbat (nastavení bílého bodu) a tím měnit odstín, avšak když chci sytost barev snížit tj. všechny najednou tak sice sloupec ukazuje nulu, ale obraz se fyzicky nemění a tudíž je pořád omalovánka. Má někdo zkušenost s touto podivnou vadou nebo zda jde nějak jinak nastavit v servis módu? Aktualizovaný SW ani reset do expedice nepomáhá a vyčerpal jsem veškeré fígle jak prostě barevnost snížit. Děkujiiii
uživatel
Pájík
Registrace: 1/2006
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 66
Odpověď v diskusním vlákně

RE: TV Philips 43pus7354/12 problém s barvou

TO: johnysk, nepomáhá, stále stejný výsledek, ale pro jistotu jsem ještě zkusil. Dnešní pohádka s Molavcovou (Háta),nebyla vůbec koukatelná, právě pro ty případy kdy zdroj není příliš dobrý je potřeba stáhnout barvy aby nebylo rozpité a barevné tak jako když všichni spadli do barvy. Pomůže zřejmě jen řešení od uživatele dnurga..
uživatel
Pájík

Este nez zoberies pulku cihly, skusal si aj nahrat starsi soft, pripadne servis mode? :8)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

TO: liquere, ale jak ho tam dostanu?..nechce mi to Tv vzít z flashky .Ani nevím v jakém formátu- zkusil jsem rozbalit ten zip a i nerozbalenej jak je na stránkách filouse, ale nevezme ani jedno ani druhé - nevidí ten SW - jiné soubory na flash vidí, tak už mně to vážně děsně nebaví se s tím pořád babrat..
uživatel
Pájík

pozri si moj starsi prispevok, kde som pisal co mas hladat na nete. Tam je aj postup k tomu. Ale nezabudaj robis to na vlastne riziko ... mozno mas zle naformatovanu flashku aj to tam pisu.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere

jo kouknu, ale když se to zku.. zkazí je po záruce, asi jim to hodím na hlavu.. no proč to mám dělat já když to nestálo 5 Kč a ještě s rizikem - jediná výhoda je že když se to povede, nemusím sundávat ze stěny a posílat do tramtárie na opravu..
uživatel
Pájík

jo udělej si sám , je lepší , jednou mobil 2x30 dní v servisu a
stačilo pořádně zastrčit tlačítko ZAP.
uživatel
dnurg
Registrace: 12/2016

jo a ten Philips pravidelne na NetFlixu houka, asi jako ochrana pred kopirovanim :)))
uživatel
kristian1
Registrace: 7/2016

Zítra budu řešit dál se servisem, ještě je zde náhradní Tv k dispozici, tak se už s tím trápit nebudu, kdyžtak pošlu do Prahy do servisu, nebo jestli nějakej frajer přijede a přeinstaluje po svém profi postupu.
uživatel
Pájík

nemate zitra svatek ? :lookaround:

uživatel
liquere

@Pájík

tak do prodejny,komu jsi dal vydělat a nech si to předvést
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

@Pájík

Kdy jsi TV koupil? Je to ještě v záruce? Pokud nedělá to co má podle e-manuálu, je jediné řešení Philips podpora a reklamace.

uživatel
ja987
Registrace: 1/2016

Ahoj Všem, nová instalace SW prostřednictvím záručního servisu vyřešila tutu záležitost..nyní již je funkční jak má..Děkuji Všem za příspěvky. :8)
uživatel
Pájík

@Pájík

Jen pro zajímavost, jakou verzi SW tam aktuálně máš?? Díky.
uživatel
bretah
Registrace: 9/2012

no vidis ak je demokracia, kazdy si instaluje ako chce ...hlavne ze ide. :laughing: :laughing:

uživatel
liquere

SW 001.002.173.004
uživatel
Pájík

to je decembrovy soft asi ten uplne posledny ti zblbol ked si aktualizoval doma ..

uživatel
liquere
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 66

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra