Zemřel sportovní komentátor Robert Bakalář
| redakce | tiskDnes ve čtyři hodiny ráno zemřel po dlouhé a těžké nemoci legendární sportovní komentátor Robert Bakalář. Byl nejen propagátorem cyklistiky ale zapojil se i do kampaně za boj proti rakovině.
Někdejší sportovní komentátor Československé televize (ČST) ještě před 2 týdny komentoval pro českou verzi stanice Eurosport už svoji 15. Tour de France.
"S lítostí a smutkem se snažíme vyrovnat s tím, že náš dlouholetý kolega komentátor Robert Bakalář už není mezi námi. Pozemský peloton opustil dnes nad ránem a zbude po něm mezera. Jeho neopakovatelný styl komentování byl jedním ze symbolů vysílání české verze Eurosportu. Jeho energický přístup k životu a všedním problémům byl i po sedmdesátce neuvěřitelný. Nesmírně náročných závodů Giro di Italia a především Tour de France se zhostil, ačkoliv už nebyl úplně fit. Jeho píle, houževnatost a oddanost nechť jsou pro nás všechny příkladem
," uvedl Michal Šíma, vedoucí redakce české verze Eurosportu.
zdroj: aktualne.cz
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:15 Vyprávěj
20:00 Šok
20:20 Harry Potter a Princ dvojí krve
20:15 Máme rádi Česko
20:10 Škola zlodějů
20:05 Vítejte ve světě Andrého Rieu II (1, 2/10)
23:00 Cestou necestou
20:10 Família
20:30 Mesto tieňov II. (5)
20:20 Mravenci nesou smrt