Quantcast

MasterChef bude moderovat Daniela Peštová

| redakce | tisk

Fenomenální kuchařskou show MasterChef, kterou na podzim uvedou na svých obrazovkách televize Nova a Markíza, bude moderovat světově proslulá modelka a milovnice vaření Daniela Peštová. Kromě soutěžících se spolu s ní v show představí i největší odborníci z oboru gastronomie u nás a na Slovensku.

Nabídka Novy a Markízy mě zastihla nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. Přiznám se, že jsem byla velmi překvapená, protože moderování, navzdory mým několika zkušenostem s kamerou a mikrofonem, pro mě není běžnou záležitostí. Chvíli jsem váhala, ale zaměření této show je mou srdeční záležitostí, a to v podstatě rozhodlo. Mé blízké okolí o mně ví, že jsem vášnivá milovnice vaření a zdravého stravování. Kuchyně je mým oblíbeným místem a nevyhýbám se v ní ani experimentování. Už několik let sleduji kulinářské trendy. Proto být součástí této show je pro mě velkou výzvou a na MasterChef se už velmi těším,“ řekla Peštová.

MasterChef bude moderovat Daniela Peštová
▲ MasterChef bude moderovat Daniela Peštová

Kuchařská show MasterChef se stala globálním fenoménem. Už na podzim se na obrazovkách Novy a Markízy odehraje historicky největší bitva kuchařů-amatérů, kteří budou muset předvést svůj talent a odhodlání. V tříčlenné porotě zasednou uznávané osobnosti z oboru gastronomie - šéfkuchaři Jiří Štift, Radek Šubrt a Martin Korbelič. Také pro diváky bude show velkým přínosem. Budou mít možnost poznat, jak ozvláštnit a zpestřit zaběhnutou českou kuchyni a mnohdy stereotypní domácí recepty.

Vítěz soutěže získá nejen titul MasterChef, ale také více než milion korun a vydá prestižní kuchařku s vlastními recepty.

zdroj: Nova, Mediafax

Reklama
Vybrané články