JOJ zítra oslaví 17. narozeniny

| redakce | tisk

Slovenská komerční televize JOJ oslaví v sobotu 2. března 2019 své sedmnácté narozeniny jako úspěšná a oblíbená televize. V roce 2018 byla jednoznačným lídrem slovenského trhu v hlavním vysílacím čase pro universální cílovou skupinu diváků starších 12 let.

V primetime v čase od 19:00 do 22:00 hodin dosáhla nejvyšší rating i share v průměru za rok v porovnání s ostatními slovenskými televizemi.

JOJka je dnes na Slovensku jediná plnoformátová komerčná televízia dostupná pre všetkých divákov. Je oceňovaná divákmi najmä pre jej rodinnosť, ale aj pre zábavu, modernosť, inovatívnosť a pozitívnu energiu, ktorou každý deň dobíja slovenské domácnosti. Za posledné roky sa JOJka aktívne zapojila do podpory slovenskej filmovej tvorby, v našich projektoch angažujeme najlepších tvorcov a realizujeme viacero medzinárodných koprodukcií. Je obdivuhodné, kam sa JOJka za svojich 17 rokov dostala a akú obľubu u svojich divákov získala,“ říká Marcel Grega, generální ředitel JOJ Group a dodává: „Želám JOJke ďalších takýchto úspešných 17 rokov a jej divákom prajem, aby si vždy našli pri JOJke svoje obľúbené programy.“

JOJ v jarní sezóně přinese novou kvízovou show LUCKY ROOM, která startuje v den narozenin TV JOJ v sobotu 2.3.2019. V úterý 5.3.2019 se na obrazovky TV JOJ vrací rodinný komediální seriál Prázdniny. Hned po tomto seriálu se mohou diváci těšit na úspěšný český seriál MOST!, který JOJka přinese ve 22:00 hodin.

Na příští měsíc televize JOJ chystá novou gasmeshow Rozum v hrsti, licencovaný formát Golden Brain od společnosti Fremantle.