CryptoBox 800 UHD

Nová Digi TV SK přidá Filmbox Premium HD a LiChi TV

| redakce | tisk

Zákazníci slovenské satelitní platformy Nová Digi TV se mohou těšit na další rozšíření programové nabídky. K 15. lednu 2020 bude do nabídky zařazen filmový kanál Filmbox Premium HD.

Maďarsky hovořící diváky potěší přidání kulinářského programu LiChi TV v doplňkovém balíčku HU+.

Slovenská Digi TV rozšířila svoji nabídku v poslední době několikrát - v závěru roku 2019 do základního balíčku přidala zábavní kanál Comedy House a nový veřejnoprávní kanál Trojka. Do balíčku Premium přidala nové programy Nicktoons a Docubox. Od ledna klientům nabízí sportovní kanál Arena Sport 1 HD.

(foto: Digi TV SK)
▲ (foto: Digi TV SK)

Vedle nových programů operátor nabízí doplňkovou službu TV Archív, která umožňuje sledovat program, který byl odvysílaný v posledních sedmi dnech. Se službou TV archív se zákazník může vrátit k odvysílaným pořadům na 13 televizních stanicích.

Provozovatel rovněž představil vylepšenou službu DigiGO, která nabízí 23 televizních programů - 10 sportovních a 13 slovenských a českých. Mezi dostupné funkce patří přetážení pořadu až 1,5 hodiny dozadu, programový průvodce či využívání služby na dvou zařízeních - na mobilu a tabletu.