CryptoBox 800 UHD

Zůstaňte doma, vzkazuje divákům televize AMC

| redakce | tisk

Od dnešního dne se všechny televizní stanice společnosti AMC Networks International - Central and Northern Europe připojují k iniciativě „Zůstaňte doma“. Celé portfolio AMCNI CNE v České republice a na Slovensku bude mít na obrazovce speciální hashtag #ZůstaňteDoma, který se bude zobrazovat do té doby, dokud bude potřeba.

V České republice a na Slovensku se zapojily stanice Sport1, Sport2, AMC, Film +, Minimax, Spektrum, Home Spektrum, TV Paprika a CBS Reality. V ostatních částech střední Evropy, v Rumunsku, v České republice a na Slovensku se k této iniciativě připojily všechny stanice AMCNI CNE, celkem 31 stanic, které přenáší vzkaz #ZůstaňteDoma.

Boj proti viru COVID-19 si ve většině Evropy vyžaduje zodpovědný přístup k životu. Své domovy bychom měli opouštět pouze v nevyhnutelném případě. V této situaci je televizní společnost AMCNI CNE přesvědčená, že je její povinností upozornit každého, kdo sleduje její televizní stanice - ať už je to sportovní fanoušek, seriálový fanatik, nebo rodina s malými dětmi, že je naší primární odpovědností zůstat doma, abychom chránili zdraví vlastní i všech ostatních.

zdroj: AMC