Čtenáři parabola.cz přijímají více orbitálních pozic
| redakce | tiskSatelitní televizní a rozhlasové programy přijímají čtenáři webu parabola.cz z více orbitálních pozic díky natáčení paraboly. Vyplývá to z výsledků odpovědí čtenářů v nedávno vyhlášené anketě.
Na otázku „Kolik přijímáte orbitálních pozic?“ odpovědělo 36% respondentů, že přijímá více pozic a to zásluhou natáčení antény za pomocí USALS či táhlového motoru.
Ostatní hlasující přijímají pozice fixně a to buď přes multifocus nebo přes další parabolu. 20,2% hlasujících uvedlo, že přijímá dvě pozice, 13,3% respondentů vybralo variantu fixně jednu pozici.
Fixně 5 a více pozic přijímá 12,1% čtenářů, fixně 4 celkem 11,8% a fixně tři 6,6% hlasujících.
Ankety se zúčastnilo 694 čtenářů.
Aktuální otázka zkoumá, jakým způsobem přijímá divák satelitní programy - zda přes satelitní tuner v televizoru, přes vlastní set top box, přijímač od operátora nebo satelitní kartu v PC či notebooku.
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Ratolesti (5/10)
20:00 Keoma
20:13 Sportovní noviny
20:15 Zrádci
20:10 Stopy zločinu (1)
20:05 Katie Fforde: Příboj lásky
20:30 Pečie celé Slovensko
20:10 Vražda v Orient exprese
20:30 Farma XVII. - DUEL
20:20 Můj hříšný muž