CryptoBox 800 UHD

Pátá řada animovaného seriálu Rick a Morty přichází na HBO GO

| redakce | tisk

Dostupné budou i předchozí čtyři řady. Všechny řady seriálu budou dostupné na HBO GO od 21. června. Rick a Morty je oblíbený a cenami ověnčený animovaný komediální seriál, jehož půlhodinové epizody vysílá kanál Adult Swim.

Vypráví příběh sociopatického geniálního vědce, který zatahuje svého stydlivého vnuka do šíleně nebezpečných dobrodružství po celém vesmíru.

Rick Sanchez žije u rodiny své dcery Beth a v jednom kuse ji i svého zetě Jerryho a vnoučata Summer a Mortyho zapojuje do svých mezigalaktických dobrodružství.

Seriál Rick a Morty (foto: HBO)
▲ Seriál Rick a Morty (foto: HBO)

Fanoušci seriálu z celého světa se mohou těšit na obří dávku novinek ze světa Ricka a Mortyho během Dne Ricka a Mortyho konaného 21. června, fantastické oslavy s ukázkami, záběry z natáčení a speciálními překvapeními v televizi, digitálních médiích i na sociálních sítích, kterou odstartuje celosvětová premiéra nové řady.

V seriálu Rick a Morty hrají Justin Roiland (Solar Opposites), Sarah Chalke (Firefly Lane), Chris Parnell (Saturday Night Live), a Spencer Grammer (Greek). Tvůrci a producenty jsou Dan Harmon (Zpátky do školy) a Justin Roiland.

Všechny epizody 1.-4. řady Ricka a Mortyho a premiérový díl 5. řady budou dostupné na HBO GO od 21. června.

zdroj: HBO