Henning Tewes novým šéfem Antenna Group
| redakce | tisk | názoryAntenna Group, přední mezinárodní organizace pro média, obsah a zábavu, jmenovala Henninga Tewese generálním ředitelem skupiny s platností od 1. ledna 2025.
Tento krok podtrhuje závazek skupiny podporovat růst a inovace v rámci jejích globálních operací.
Se svými značnými zkušenostmi v televizi a nových digitálních platformách přináší Henning obchodní pohled, protože zastával několik vedoucích pozic v mediálním a zábavním průmyslu. Před nástupem do Antenna vedl několik společností a divizí RTL Group.
Jako CEO skupiny bude Tewes dohlížet na široké stávající portfolio Antenna, které zahrnuje bezplatnou a placenou televizi, streamování, zprávy, kina, živé akce, vzdělávání, obsah, produkci, publikování, digitální média, e-commerce, rádio a hudbu.
Skupina Antenna vlastní a provozuje 32 kanálů v Evropě, Severní Americe a Austrálii a přímo oslovuje 140 milionů lidí. Na českém a slovenském trhu Antenna Group provozuje televizní kanály AXN, AXN Black a AXN White.