Quantcast

MTV Unlimited přechází na nové karty a kupony

| Tisk

logo Oblíbené hudební programy MTV Unlimited budou brzy dostupné zákazníkům jen na nových dekódovacích kartách s novými dobíjecími kupony. Provozovatel služby již ohlásil ukončení podpory stávajících přístupových karet a dobíjecích kuponů (tzv. MTV tickety). Cílem je zvýšit zabezpečení placených programů a poskytovaných služeb.

Dekódovací karty Technisatu, určené pro příjem programů MTV Unlimited, které jsou nyní na trhu, mohou být zaktivovány starými dobíjecími kupony nejpozději do 30.6.2013. Po tomto datu (30.6.2013) musí zájemce o balíček MTV Unlimited vyměnit původní přístupovou kartu za novou. Nová dekódovací karta Technisat není kompatibilní se starými dobíjecími kupony.

Koncem března 2013 se na trhu vedle nových smart karet Technisatu objeví i nové tzv. dobíjecí kupony s předplatným na 90 dní a 365 dní.

MTV Unlimited je balík hudebních kanálů MTV a VH1 - konkrétně se jedná o stanice MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, MTV Music 24 a také VH1 Europe a VH1 Classic. Projekt MTV Unlimited vznikl ve spolupráci společnosti Technisat s MTV Networks. Služba byla spuštěna v létě roku 2005 a byla odpovědí na poptávku satelitních diváků z německy hovořících zemích po hudebních stanicích MTV a VH1.

Programy MTV Unlimited jsou šířeny přes evropský satelitní systém Astra na pozici 19,2°E. Stanice jsou zakódovány systémem Conax. Pro jejich příjem potřebuje zájemce dekódovacích kartu Technisat a dobíjecí kupon, kterým kartu zaktivuje na požadované období na stránkách služby - www.mtv-unlimited.de/Freischaltung.

logo technické parametry - MTV Dance, MTV Hits, MTV Rocks, VH1 a VH1 Classic:

satelit: Astra (19,2°E)
kmitočet: 11,739 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK

technické parametry - MTV Music 24:satelit: Astra (19,2°E)
kmitočet: 11,973 GHz
polarizace: vertikální
SR: 27500
FEC: 3/4
norma: DVB-S
modulace: QPSK

redakce

Reklama
Vybrané články