Quantcast

Nova Cinema od neděle s novou grafikou

| Tisk

Divácky stále více oblíbená filmová stanice Nova Cinema se v neděli 30. června představí v novém grafickém designu. Nová, atraktivnější podoba akcentující filmové zaměření stanice se projeví nejen na televizních obrazovkách, ale i v rámci celé její komunikace.

Jde o další krok v rámci dlouhodobého profilování Novy Cinema jako ryze filmového kanálu. Zároveň Nova Cinema díky unikátnímu propojení s webem cinema.cz a jeho rozšířenými službami přinese divákům komplexní filmový servis. O grafické změně dnes informovala TV Nova.
Nova Cinema patří k moderním stanicím s dlouhodobě rostoucí popularitou a proto se musí neustále vyvíjet. To od ní očekávají zejména diváci, kteří čím dál více oceňují filmovou nabídku na Nova Cinema, ale my chceme jejich divácké zážitky neustále posouvat dále. K tomuto cíli nové grafické prvky jistě přispějí,“ dodal generální ředitel skupiny Nova Jan Andruško.

Nový design, hudba i vnitřní grafika na Nova Cinema by divákovi měl přinést moderní a emotivně bohatý TV design, který je přehledný, aktuální a originální,“ říká kreativní ředitel skupiny Nova Michal Pacina. „Znělky i hudba zobrazují a reflektují pocity a emoce, které máme spojené se sledováním různých filmových i televizních žánrů. Obrazy i hudba si hodně hrají s věcmi, které se nedají vyjádřit slovy a právě proto tak milujeme filmy. Žijeme filmem – to je nový slogan Nova Cinema“, dodává.
Diváci Nova Cinema navíc mohou ocenit unikátní spojení stanice s webem cinema.cz, novým filmovým portálem skupiny Nova, který fanouškům nabídne komplexní servis v podobě hodnocení a žebříčků snímků, recenzí, filmových ukázek nebo kinoprogramů. Diváci si tak budou vytvářet vlastní komplexní hodnocení filmů, o kterých bude zároveň Nova Cinema informovat v upoutávkách v podobě znázornění procentuálního hodnocení nejlepších filmů, které vysílá. Dále bude možné účastnit se soutěží o filmové suvenýry nebo vstupenky na exkluzivní filmové předpremiéry. Diváci tak budou se svou oblíbenou stanicí více propojeni.

Precizně vyprofilovaný positioning stanice směrem k filmovému a emotivnímu televiznímu zážitku je dlouhodobou strategií marketingové komunikace Nova Cinema vycházející z kvalitní programové skladby. Re-design spojený s plánovanou kampaní a engagement aktivitami nám umožní upevnit vnímání Nova Cinema jako současné filmové stanice v době, kdy diváci mají přístup ke stále rostoucímu počtu televizních kanálů a formují se vztahy ke značkám, které ještě nedávno neexistovaly,“ vysvětluje Ondřej Křivka, marketingový ředitel skupiny Nova.


Programová nabídka Nova Cinema přinese divákům v červenci mimo jiné filmové zážitky v podobě premiéry filmu Prokletý ostrov s Leonardem DiCapriem v hlavní roli, Imaginárium Dr. Parnasse, Miluj bližního svého, V řetězech, Dar nebo Vášeň a Cit.

Nova Cinema patří do skupiny Nova, spolu s hlavním programem TV Nova, sportovní Nova Sport, mužskou TV Fanda, převážně archivní TELKA, zábavní TV Smíchov a hudební a lifestylové televize pro mládež MTV.

redakce

Reklama
Vybrané články