TereBox T2

O2 TV bude nadále nabízet zápasy Premier League v SD i HD kvalitě

| Tisk

O2 TV získala práva na vysílání nejsledovanější fotbalové ligy světa - Premier League. Vyprodané stadiony, světové hvězdy a miliony fanoušků tak O2 nabídne exkluzivně ve vysílání O2 TV - zároveň také v počítačích, v tabletech a v mobilech s aplikací O2TV Go. Informovala dnes o tom společnost O2 Czech republic.

"Našim cílem vždy bylo vytvořit z O2 TV unikátní produkt nejvyšší kvality. Zařazením prémiového obsahu světové úrovně jsme opět zdokonalili nejvíce inovativní televizní službu v České republice. Uvedením zápasů Premier League se O2 TV stává televizí s nejširší sportovní nabídkou na českém trhu," říká Tomáš Budník, generální ředitel společnosti O2 Czech Republic. "Premiere League získají jako dárek všichni zákazníci na první měsíc zdarma a navíc bude součástí volitelného balíčku Sport. Na víkend proto posilujeme kapacitu našich infolinek, aby dostatečně pokryly zájem nových zákazníků o sledování prvních zápasů Premiere League na O2 TV," dodává.

Už v sobotu 16. srpna startuje maraton přímých přenosů z britských ostrovů. O2 TV bude přinášet v SD a HD kvalitě 6 živých zápasů Premier League z každého kola, další 4 zápasy uvidí zákazníci O2 TV ze záznamu v české premiéře. Díky aplikaci O2TV Go navíc stačí jen být online - a sledovat Premier League kdykoli v počítači, tabletu nebo mobilu.

O2 letos představilo jako první na českém trhu řešení, které umožňuje sledovat živé televizní vysílání i na přenosných zařízeních. Aplikaci O2TV Go si může do svého mobilu nebotabletu bezplatně stáhnout kdokoli. Služba O2TV Go je také přístupná na webu www.o2tv.cz. Běžným uživatelům aplikace navíc umožňuje přístup k přehlednému televiznímu programu nebo O2 Videotéce s více než 1000 filmy všech žánrů.Největší výhodu ovšem aplikace přináší majitelům digitální televize O2 TV. Těm totiž zpřístupňuje živé televizní vysílání, a to až na čtyřech různých zařízeních. Na svých tabletech nebo mobilních telefonech nejsou zákazníci ochuzeni ani o oblíbené funkce Zpětné zhlédnutí a Vzdálené nahrávání. Součástí "multidevice" rodiny je také webová stránka www.o2tv.cz, která umožňuje zákazníkům sledovat živé vysílání v PC nebo notebooku. Majitelé mobilních telefonů a tabletů s operačními systémy Android od verze 4.0 nebo iOS od verze 7.0 si mohou aplikaci O2TV Go stáhnout na www.o2tv.cz.

Přenosy z Premier League vysílala v minulou sezónu slovenská sportovní stanice Slovak Sport TV2. Provozovatel skupiny kanálů Slovak Sport TV ale až dnes potvrdil, že nevyžije opci na další sezónu a Premier League se vrátí v Česku a na Slovensku na programy Digi Sport, které jsou součástí Digi TV a ve slovenském Magio Satu. V Česku budou zápasy Premier League navíc dostupné na O2TV. Jako jediném operátorovi mimo satelitní platformu.

redakce

Vybrané články