TereBox T2

Eurosport 2 Bundesliga v nabídce O2 TV

| Tisk

logo Společnost Eurosport nadále posiluje svoji pozici v České republice. Před nedávnem spustila novou lokální verzi kanálu Eurosport 2 – Eurosport 2 Bundesliga, která je ještě atraktivnější pro české sportovní fanoušky. Na rozdíl od předchozí anglické verze nabízí český komentář a další exkluzivní pořady a přímé přenosy, zejména z německé nejvyšší fotbalové soutěže Bundesligy. Eurosport 2 Bundesliga je nyní dostupný v IPTV službě O2.

Bundesliga, která je jednou z nejprestižnějších fotbalových lig v Evropě, je vysílána exkluzivně na nové verzi Eurosportu 2. Diváci mohou sledovat týdně 6 přímých přenosů včetně pondělního zápasu 2. Bundesligy. Německá liga je sledovaná v České republice díky několika skvělým krajánkům, kteří v ní nastupují, jako např. David Rozehnal, David Jarolím, Jan Šimůnek, Michal Kadlec či Martin Fenin.

Vedle prestižních klubů, dramatických zápasů a vysoké kvality TV přenosů je Bundesliga známá především díky nejvyššímu procentu vstřelených gólů na zápas (2.92) a největší průměrnou návštěvností v Evropě (41 914 diváků na zápas).**

Nová verze Eurosportu 2 přináší divákům bohatou sportovní nabídku zahrnující přenosy z ledního a pozemního hokeje, basketbalu, házené, volejbalu, ragby, plážového fotbalu a dalších sportů. Programy doprovází český komentář spolu s postřehy odborníků z praxe, jakými jsou např. Ladislav Vízek, Stanislav Levý či Milan Bokša.

Jean Thierry Augustin, výkonný ředitel pro distribuci a vývoj Eurosportu řekl: „Jsme potěšeni, že Telefónica O2 zařadila do své nabídky nový kanál v tak krátkém čase po jeho spuštění a jsme hrdi, že můžeme předplatitelům Telefónica O2 a fanouškům Bundesligy přinášet ty nejlepší sportovní zážitky v nejvyšší kvalitě a s českým komentářem.“Marketingový ředitel pro segment domácnosti společnosti Telefónica O2 Petr Matějovský prohlásil: „Jsme jako jedni z prvních v ČR, kteří českou verzi Eurosport 2 zařadili do portfolia TV kanálů. Vycházíme tak vstříc sportovním fanouškům z řad našich zákazníků, kteří si český komentář u sportovních událostí oblíbili.“

** Na základě údajů z oficiálního webu Bundesligy

PR Eurosport

Vybrané články