Quantcast

Nový majitel kanálů CS Film či Horor Film představil nová loga

| Tisk

V neděli 1. prosince 2019 se programy Československé filmové společnosti představí s novými logy, grafikou a také i názvy. Změny čekají stanice CS Film, CS Mini, Horor Film, KinoSvět TV a War Svět válek.

JOJ Group rozšířila svoje portfolio v České republice po akvizici Československé filové společnosti a stala se provozovatelem pěti tématických televizních programů a online videoportálu Film popular.

V poslední měsíc tohoto roku - konkrétně 1.12.2019, proběhne rebranding stanic. Název stanice CS Film zůstane nezměněn, mění se pouze grafika loga. Název stanice WAR - svět válek se změní na CS History. Program KinoSvět se promění v CS Mystery a Horor film se přejmenuje na CS Horror. Dětský kanál CS mini zanikne pouze jako značka a pásmo věnované dětem s největšími hity české animované a hrané tvorby bude součástí stanice CS Film.

Jak budou vypadat nová loga stanic skupiny programů "CS TV" přináší níže uvedený obrázek. Základ tvoří obrazovka s písmeny "CS" a názvem stanice.


obrázek
▲ Obr č. 1 - Nová loga stanic CS Film, CS Horror, CS History a CS Mystery

CS film

CS film nabízí svým divákům bezkonkurenčně nejvyšší počet českých a slovenských filmů během každého dne a je stálicí televizního trhu v obou zemích. Je i koproducentem řady dětských seriálů, dokumentů z filmového prostředí a magazínů o českém filmu. Patří k nejoblíbenějším filmovým televizím, které vysílají v kabelových, satelitních a IPTV televizních sítích a každým rokem se počet jeho předplatitelů výrazně zvyšuje.
CS Film ke konci roku 2019 zahrne do svého programu a pod jeden brand tituly CS mini.

Pro své diváky nadále přinese:
→ každý měsíc 180 českých a slovenských filmů pro celou rodinu
→ pro náročného diváka filmová díla od zrodu naší kinematografie po současnost
→ prostor vyhrazený komediím a veselohrám, ale i nepostradatelný kriminální, válečný a detektivní žánr
→ začátky filmů každou sudou hodinu a nepřerušované reklamou

V roce 2020 nabídne stanice filmy jako Snowboarďáci, Kluci z hor, Z pekla štěstí 1 a 2, trilogii Bastardi, Anglické jahody, Ghetto no.1, Experti, Mrtvej brouk, Začátek světa, Zatraceni, Zdravý nemocný vlastimilený Brodský, Školní výlet, Obchodníci, Jedlíci, Modelky s.r.o., Tajemství pouze služební, i klasiky jako Pan Tau, Obchod na korze či Skalpel, prosím a mnoho dalších.

Součástí programu CS Film budou i největší hity dětské české a slovenské animované i hrané tvorby věnován dětem od tří do dvanácti let (původně vysílané v rámci CS mini).

CS Mystery

CS Mystery (bývalý Kinosvět) to je svět záhad a paranormálních jevů, svět válek i zločinů, ale i konspirací a alternativní historie. Cestování světem i vesmírem, objevování nečekaných, ale o to zajímavějších událostí, příběhů a skrytých tajemství. Dokumentární Kinosvět tak v prosinci 2019 nabude název CS Mystery, aby lépe vystihl její programovou nabídku. Změna také souvisí se sjednocením všech kanálů CS Film pod stejný brand.

CS Mystery přináší:
→ dokumentární filmy či seriály
→ žánry mystery, paranormal, krimi, války, cestování
→ vysílaní sedm dní v týdnu
→ vše s českým dabingem nebo české původní produkce

CS Mystery je unikátní v důrazu, který klade na původní českou a slovenskou tvorbu. Pracovali a pracují pro ni přední domácí lovci záhad - počínaje Stanislavem Motlem, Arnoštem Vašíčkem a Otomarem Dvořákem a třeba Milanem Zachou Kučerou či Paranormálním týmem.

Diváci se mohou těšit na nové sezony pořadů Případy FBI, Záhady živočišné říše, či novinky Hollywood Homicide, Shocking Truth a Mysteries of Space.

CS History

CS History (bývalá WAR TV) je tématická televize, která po novém nepřináší pouze pořady s vojenskou a konspirační tématikou, ale také historické pořady věnované širší škále témat. Právě proto se její název změnil na CS History, aby lépe vystihl její budoucí různorodější programovou nabídku. Příznivci vojenských dokumentů se však nemusí obávat, nadále jej najdou i na CS History v hojné nabídce.

CS History přináší:
→ dokumenty z celého světa nadabované do češtiny a slovenštiny
→ relace o historických bitvách i o moderních postupech vedení války
→ seriály o špionáži, terorismu a hrozbách z vesmíru
→ pořady o české a slovenské armádě
→ sledování relací je nepřerušované reklamou

Diváci se v roce 2020 mohou těšit na sérii Záhady na bitevním poli, Great War Tour, Hrdinové nebes, War of the Worlds.CS Horror

CS Horror (bývalý Horor film) je jediná stanice ve střední Evropě, která se specializuje na vysílání děsivých filmů a pořadů. Je určená pro diváky, kteří se rádi bojí, a noční sovy. Jej vysílání začíná o půlnoci a končí o 06:00 hod.

CS Horror přináší:
→ tři až čtyři filmy temného žánru během večera
→ zajímavosti z temného žánru
→ sledování děsivých pořadů a chvilky hrůzy jsou nepřerušované reklamou

Fanoušci této stanice se mohou v roce 2020 podívat na tituly jako: Quiet Ones, Halloween II., Thing, Pact, Homecoming, The Boy a jiné.

redakce

Reklama
Vybrané články