ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Prima Star - archívní kanál od 14. června

| Tisk

Společnost FTV Prima během příštího měsíce rozšíří svoji rodinu lineárních kanálů. Od 14. června bude provozovat v pořadí desátý kanál pod značkou Prima - stanici Prima Star. Jak název stanice napovídá, program se zaměří na úspěšné pořady Primy, které byly natočeny za celou historii.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Na Prima Star se objeví řada známých tváří (foto: FTV Prima)

Prima Star je nová celoplošná stanice, která divákům nabídne zábavní pořady, napínavé soutěže i reality show. Diváci se mohou těšit například na zábavní talk show Nikdo není dokonalý, seriál Rodinná pouta ale i hudební show Carusošou.

Nový kanál je logické doplnění naší Prima rodiny, za 28 let své existence vyprodukovala televize Prima velké množství pořadů napříč všemi televizními žánry a mnoho z nich se těší i po letech od svého vysílání vysoké divácké oblibě, proto chceme divákům připomenout rodinné stříbro, které bylo doposud ukryto v našich archivech. Prima STAR bude místem, kde najdou naše seriály, zábavné pořady i reality show rozdělené v přehledných vysílacích blocích, a mohou se tak spolehnout, že je tam najdou každý den ve stejnou dobu,“ představuje nový kanál Marek Singer, generální ředitel skupina Prima.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Carusošou se vrátí díky stanici Prima Star (foto: FTV Prima)

Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. „Symbolem Prima STAR je, jak už název napovídá, hvězda - známka a ocenění toho nejlepšího, co kdy v rámci Primy vzniklo. Fialová barva značí srdečnost, tedy naznačuje, že program Prima STAR bude srdeční záležitostí,“ poukazuje Marek Singer.

Prima Star bude vysílat oblíbené seriály jako Rodinná pouta a Modrý kód, reality show (nejen) o vaření Prostřeno!, S Italem v kuchyni a Božské dorty od Markéty. Diváky v podvečer pobaví hudební cyklus Carusošou, dramatické příběhy nabídne pořad Křižovatky života a další tituly (viz. grafika).
obrázek

▲ Obr č. 3 - Prima Star, programové schéma (foto: FTV Prima)

Distribuce Prima Star

Stanice Prima Star bude od svého spuštění dostupná na klasickou pozemní anténu v rámci celoplošné vysílací DVB-T2 sítě multiplex 22, který obsahuje všechny ostatní programy skupiny FTV Prima. Pokud tedy divák přijímá pozemní vysílání, pravděpodobně naladí i novou stanici.

FTV Prima dále dala přednost exkluzivitě - nová stanice bude vedle pozemního vysílání dostupná jen v nabídce služby T-Mobile TV. Na ostatní operátory se překvapivě dostane někdy v budoucnu.

Skupina FTV Prima aktuálně provozuje devět lineárních kanálů. Hlavní stanicí je plnoformátová TV Prima určená pro celou rodinu a časově posunutou verzí Prima +1. Na mladší muže se zaměřuje Prima COOL a na odpočinkové pořady převážně pro ženy Prima LOVE. V portfoliu vysílatele je také dokumentární kanál Prima ZOOM či filmový kaál Prima MAX. Na detektivní a krimi pořady se zaměřuje Prima KRIMI. V loňském roce se nabídka rozšířila o zpravodajský kanál CNN Prima News. Pro diváky na Slovensku provozuje stanici Prima PLUS.

redakce

Vybrané články


Pracovní nabídky Profesia.cz

• 27.05.2022 - Baví vás pracovat manuálně? Přijměte tedy práci montážnika s luxusním materiálem a vydělávejte přiměřené peníze (Lačnov, Česko)
• 27.05.2022 - Technolog CNC (Uherské Hradiště, Česko)
• 27.05.2022 - Vedoucí IT oddělení (65 - 70.000,- Kč ) (Praha-východ, Česko, Praha - východ)
• 27.05.2022 - Potřebuješ stabilitu? Pak s námi pracuj jako operátor kompletace výrobků (Brno, Česko)
• 27.05.2022 - Nyní máte šanci získat práci jako montážnik s dřevem s platem 135 Kč/hod. v čistém (Lačnov, Česko)
• 27.05.2022 - Service Desk Analyst with French or German (Prague, Czechia, Praha)
• 27.05.2022 - Pro VŠ/SŠ elektro: Production Data Manager, Home Office 3 dny z pěti, dva dny v týdnu Zlín (Zlín, Česko)
• 27.05.2022 - Technik výroby/Technolog (m/ž) (Ref. č.: A7109) (Tachov, Česko, Okres Tachov)
• 27.05.2022 - Mechanik/mechanička - Jindřichův Hradec (Ref. č.: A6853) (Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec, Česká republika)
• 27.05.2022 - IT support (Ref. č.: A6976) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)
• 27.05.2022 - Technik NDT (Ref. č.: A7065) (Plzeň, Plzeň, Česká republika)
• 27.05.2022 - IT podpora s němčinou za 40-60.tis Kč/měsíčně | Home-Office (Ref. č.: A7073) (celá ČR, Teplice, Česká republika)
• 27.05.2022 - Montáž/Obsluha stroje (m/ž) (Ref. č.: A6187) (Tachov, Česko)
• 27.05.2022 - Obsluha a seřizování strojů (Ref. č.: A5034) (Stříbro, Stříbro, Česká republika)
• 27.05.2022 - Montáž kabelových svazků (Ref. č.: A2852) (Ostrov u Stříbra, Tachov - Kostelec, Česká republika)