Quantcast
TereBox T2

Prima Show startuje. Jak ji naladit?

| Tisk

Televizní skupina Prima spouští na českém trhu v pořadí desátý lineární kanál, který zaplní mezeru v nabídce žánrů. Stanice se bude zcela věnovat žánru reality show a to jak domácí, tak i zahraniční produkce. Program startuje v pondělí 25.10.2021.

Společnosti FTV Prima se podařilo přijít na trh s obsahem, na který není zcela zaměřená žádná volně vysílaná stanice či placený program - reality show. Hlavními hrdiny nové stanice s názvem Prima Show jsou lidé, kteří se účastní různých soutěží tohoto typu.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Prima Show začne vysílat 25. října. Šéf FTV Prima Marek Singer (foto: FTV Prima)

Divákům má Prima Show co nabídnout. Z domácí produkce půjde o druhou řadu úspěšné reality show Like House, televizní seznamky Farmář hledá ženu a První večeře, módní show Královny butiků, cestu za změnou životního stylu Tlouštíci.

Ze zahraničních formátů se na Prima Show objeví britská reality show za změnou vizáže O 100% hezčí a Mistři šokujících proměn, americkou verzi Výměny manželek, britskou show s odbornicemi na čistotu Máte doma uklizeno? či australská reality show Krásky a šprti, kde deset krásek a šprtů se pokusí vytvořit zamilované páry a řada dalších pořadů.

ČTĚTE TAKÉ:
Prima Show začne vysílat s reality show Výměna manželek USA
Prima Show odstartuje 25. října. Přinese Like House 2
Prima Show - nový kanál skupiny Prima má licence

Jak naladit Prima Show?

Stanice je od svého spuštění dostupná divákům na klasickou pozemní anténu v rámci celoplošné DVB-T2 sítě společnosti České Radiokomunikace (multiplex 22). Stanici se již v minulých dnech objevila automaticky na pozici "Test 2", pokud se tak nestalo, stačí provést ruční či automatické vyhledávání. V zásadě platí, že kdo může na pozemní anténu přijímat hlavní kanál TV Prima a další její tématické stanice, naladí i nový program, neboť vysílá ve stejném multiplexu a tedy má stejnou dostupnost.Jiná situace je u provozovatelů placených televizních platforem, kde se program nemusí objevit automaticky v den startu spuštění stanice ale klidně i s několikadenním zpožděním. Výjimečně i po několika měsících. Vše totiž záleží na dohodě provozovatele stanice s televizním operátorem. Zařazení programu do nabídky pay-tv operátorů tedy není automatické.


obrázek

▲ Obr č. 2 - Programové schéma nové stanice Prima Show (foto: FTV Prima)

Nový kanál Prima Show zatím není zařazen do nabídky žádné satelitní platformy.

FTV Prima v Česku aktuálně provozuje 9 lineárních kanálů - hlavní stanici TV Prima, tentýž program s časovým posunem Prima +1 a tématické programy - mužský Prima COOL, ženský Prima LOVE, dokumentární Prima ZOOM, filmový kanál Prima MAX, krimi stanici Prima KRIMI, zpravodajský kanál CNN Prima NEWS, hvězdný kanál Prima STAR a také mezinárodní kanál Prima PLUS, který se vysílá na Slovensku.

redakce

Reklama
Vybrané články