Quantcast

Prima Show odstartuje 25. října. Přinese Like House 2

| Tisk

Skupina Prima chystá spuštění dalšího lineárního kanálu. V pondělí 25. října 2021 odpoledne začne vysílat její jedenáctý kanál s názvem Prima Show. Programové schéma nové stanice se zaměří na žánr reality show.

Divákům přinese druhou sérii české show Like House 2 s Agátou Hanychovou v čele nové party influencerů a představí premiérový denní formát Královny butiků, který je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů předního českého stylisty Filipa Vaňka. Nebudou chybět ani ty nejlepší zahraniční show - Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Prima Show začne vysílat 25. října. Šéf FTV Prima Marek Singer (foto: FTV Prima)

Volně dostupný televizní kanál dominantně zaměřený na reality show na českém trhu chyběl, a proto přicházíme s Prima SHOW. Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních nebo zahraničních show. Prima SHOW se stane novým domovem dvou českých reality show. Nová řada LIKE HOUSE 2 je logickým pokračováním mimořádně úspěšné jarní sezóny, která zbořila česká sociální média. Královny butiků pak sklízejí úspěch u divaček po celém světě, a jsou tím správným formátem na všední večery,“ vysvětluje generální ředitel skupiny Prima Marek Singer.

Ze zahraničních reality show jsme do programového schématu vybrali mix titulů, které slibují dramata, dojetí, lásku i kontroverzi. Například americká show Ostrov pokušení je skutečně nevšední formát nabitý emocemi od začátku do konce. Pořad Krásky a šprti zase propojí dva absolutně odlišné světy a americká Výměna manželek je legendou mezi reality show. Myslím, že se diváci budou skvěle bavit,“ říká programový ředitel skupiny Prima Roman Mrázek a doplňuje: „Program Prima SHOW je pro diváky sestaven maximálně jednoduše, přehledně a jednotlivé show vysíláme v pravidelných denních časech.“


obrázek

▲ Obr č. 2 - Programové schéma nové stanice Prima Show (foto: FTV Prima)

Druhá řada Like house 2 představí novou partu influencerů, novou vilu, nové výzvy i novou noční show. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život osmičky influencerů v čele s Agátou Hanychovou. Společně s ní do vily nastoupí Freescoot, Holka z Letný, Tadeáš Kuběnka, Samuel Samake, Kristal Shine, Sebastian Šikl a Ela Yababy. Soutěžící budou čelit novým úkolům, dostanou se za hranu své komfortní zóny a odhalí svůj pravý charakter. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů, se stane vítězem a získá výhru ve výši půl milionu korun. Novinkou bude každodenní noční pořad LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW, který rozehraje další příběhy a ukáže dění ve vile pod rouškou noci. LIKE HOUSE 2 odstartuje 25. října v 18.00, LIKE HOUSE NIGHT SHOW ve 22.00 hodin.

Prima SHOW přinese na obrazovky výběr těch nejzajímavějších a nejlepších reality show z celého světa. V australské show Krásky a šprti se deset krásek a deset šprtů rozdělí do nesourodých dvojic. Společně musí spolupracovat, plnit úkoly a výzvy. Přeskočí mezi nimi jiskra nebo vznikne přátelství na celý život? V reality show Ostrov pokušení se existující páry v rozhodující okamžik svého vztahu vydají do exotických tropů, kde tráví čas každý zvlášť a musí odolávat nezadaným svůdníkům a svůdnicím. Čí láska vydrží, a kdo uteče s někým jiným?
obrázek

▲ Obr č. 3 - Prima Show bude vysílat Like House 2 (foto: FTV Prima)

Americká Výměna manželek je legendou mezi reality show! Dvě rodiny, dvě vyměněné manželky a spousta dramatických i dojemných momentů. V pořadu O 100 % hezčí se lidé dozví, co si ostatní skutečně myslí o jejich vzhledu a stylu. A pak přijde tým profesionálních expertů, který má jediný úkol: udělat je o 100 % hezčí! Nevšední televizní koncept nabídne dokumentární show Slunce, sex a rodiče v patách. V ní vyrazí mladí lidé na nespoutanou dovolenou plnou touhy, alkoholu, sexu... A netuší, že jejich rodiče se na všechno, co dělají, pozorně dívají.

Kanál Prima Show bude dostupný divákům na klasickou pozemní anténu v rámci celoplošné DVB-T2 sítě (multiplex 22).

Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio DEPARTMENT, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. Staničními hlasy se stanou herec Roman Hajlich a herečka Tereza Císařová.

redakce

Reklama
Vybrané články