ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
TereBox T2

Nova Lady startuje. Kde a jak ji naladit?

| Tisk

Na český televizní trh vstupuje nový tématický kanál. Skupina Nova dnes 18.10.2021 spouští nový lineární kanál s názvem Nova Lady. jak již název napovídá, cílovou skupinou bude ženské publikum, které se může těšit na seriály, filmy, reality show, včetně pořadů z produkce Novy.

Nova Lady divákům přinese americký televizní seriál z lékařského prostřední Dobrý doktor, společenské drama Panství Downton. Na své si přijdou i fanoušci reality show. Nova Lady chystá populární americkou reality show Vítejte doma, která se zaměřuje na renovace obydlí. Páteční a víkendové večery na Nova Lady budou patřit dramatické tvorbě - filmům některých žánrů jako je thriller, romantika, komedie i dramata.

ČTĚTE TAKÉ:
Hlas Nova Lady propůjčí Martina Šťastná a Vasil Fridrich
Nova Lady přinese seriály, filmy i reality show. Startuje již 18. října
Nova Lady začne vysílat 18. října. Prvním pořadem bude seriál Ulice
Nova2 jako Nova FUN, start testu Nova Lady
Na Nova Lady se z programu Nova Gold přesunou populární pořady vlastní produkce Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Hlasy nové stanici Nova Lady propůjčili Martina Šťastná a Vasil Fridrich.


obrázek

▲ Obr č. 1 - Logo stanice Nova LadyJak naladit nový kanál Nova Lady

Nová stanice Nova Lady se objevila se zkušební promo smyčkou v pozemním vysílání již 20. září 2021. Tedy přesně 4 týdny před plánovaným startem stanice. Stanice je šířena v rozlišení 960x540 v kodeku HEVC (H.265) a se zvukem ve formátu HE-AAC.

Stanice se v některých případech objevila automaticky v seznamu nově nalezených programů. V případě, že stanici divák v seznamu nenalezl, doporučuje se provést nové ruční, případně automatické vyhledávání. Nova Lady vysílá jako většina volných programů skupiny Nova v celoplošné DVB-T2 síti (multiplex 24) u operátora Digital Broadcasting. Pokud tedy divák má možnost příjmu stanic jako Nova Action, Nova Fun či Nova Gold, naladí na klasickou pozemní anténu i novou stanici Nova Lady.

Vedle pozemního vysílání je stanice Nova Lady dostupná u některých operátorů placené televize. V závislosti na dohodě se skupinou Nova na komerčních podmínkách.

V době publikování zprávy stanice zatím nebyla v nabídce žádné satelitní platformy. Stanici najdou diváci v některých OTT a IPTV platformách. Zařazení již potvrdil provozovatel služby SledovaniTV.cz.

redakce

Vybrané články