Quantcast

Hlas Nova Lady propůjčí Martina Šťastná a Vasil Fridrich

| redakce | tisk

Televizní stanice Nova Lady, která je primárně určená ženskému publiku, rozšíří v pondělí 18. října stávající portfolio tematických stanic skupiny Nova Group. K Nova Cinema, Nova Action, Nova Fun a Nova Gold tedy přibude zbrusu nová „sestřička“ Nova Lady.

Programová nabídka Nova Lady, nově spuštěného kanálu skupiny Nova Group, je zaměřená především na premiérové novinky úspěšných zahraničních seriálů a reality show i na víkendovou nabídku filmů různých žánrů určených zejména pro ženské publikum. Také tyto tituly uvede stanice Nova Lady v premiéře.

V den spuštění stanice Nova Lady odstartují v 16:35 první díly romantického komediálního seriálu Moje sladká lež. Podvečer patří další premiérové novince, a to populární americké reality show Vítejte doma, ve které budeme svědky renovace příbytků několika rodin. Ve 20:30 uvidíme na Nova Lady první díl divácky oblíbeného společenského dramatu Panství Downton. Ve 21:40 nás čeká premiéra prvních dvou dílů amerického seriálu z lékařského prostředí Dobrý doktor s Freddiem Highmorem v hlavní roli.

Logo Nova Lady (foto: Nova)
▲ Logo Nova Lady (foto: Nova)

Novinkou Nova Lady jsou staniční hlasy, které budou diváky provázet v rámci programových upoutávek. Své hlasy propůjčili stanici Nova Lady Martina Šťastná a Vasil Fridrich.

Herečka Martina Šťastná působí již několik let v divadle Na Fidlovačce. Diváci ji ale mohou znát také z několika českých filmů a seriálů. Dlouhá léta se věnuje dabingu.

Vasil Fridrich působí nejen jako divadelní herec, ale je znám také ze spousty českých filmů. Diváci TV Nova ho navíc pravidelně vídají v oblíbeném seriálu Ulice jako úspěšného zubaře Luďka Voláka. Je také zkušeným dabingovým hercem. K nabídce být součástí nové stanice Nova Lady dodává: „Nesmírně mě těší, že jsem se stal mužskou polovinou staničního hlasu Nova Lady. A věřím, že budeme s kolegyní Martinou Šťastnou diváky lákat ke sledování programu natolik sugestivně, že se z tohoto nově narozeného kanálu stane jeden z nejsledovanějších.“

Nova Lady odstartuje své vysílání v pondělí 18. října v 11:45.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články