Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

vu uno 4k se

Nastaveni dvou tuneru 4k SE nezavisle pro nahravani a sledovani
uživatel
celimek
Registrace: 4/2020
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 89
Odpověď v diskusním vlákně

@peto197601

zkoušel jsem to bez modulu a mohu nahrát jeden prg to je vše
rád bych to upřesnil ale nastavení jsem stavěl pokus omyl ;)
uživatel
celimek

@Brumo

nevím na co se ptáš ale vím jen o první
a pišu jsem pro lidičky co jsou zoufalí
kvůli tomu snad nemusí byt tak zle
uživatel
celimek

@JanM

ne všichni prodejci to nastavují a někdo jsi to chce nastavit sám
nebo na to přijde až po zakoupení a neví co s tím a nemá možnost ani čas s každou prkotinou někam jezdit jako já ;)
uživatel
celimek

@maradona

nevím nezkoumal jsem tu kartu ale mám jí už přes 10 let skylink
uživatel
celimek

@celimek

no a tú kartu máš M7 ked frčíš cez Cam ,alebo je to tajné? :)))
uživatel
maradona
Registrace: 8/2018

@celimek

no ja ti neviem ,ale ja by som na tú kartu určite skúsil napr. oscam a nie Cam . R^ ale to je tvoja vec ,ja len že ak je to ice alebo irdeto a nie M7 tak môžeš nahrávať aj s iných TP nie len s jedného . R^
uživatel
maradona
Registrace: 8/2018

@celimek

Bude stacit iba rozbalit ten tvoj balik aby sme videli ako to mas nakonfigovane?
uživatel
A je to
Registrace: 4/2019

@maradona

už jsem psal nastavení pokus omyl na odkaze ulož to jsou fotky jak jsem to nastavil :)))
uživatel
celimek

@A je to

jo je to samo bez hesla :)))
uživatel
celimek

@maradona

nevím zkoušel jsem současně 8 x nahrávání koukat na nahrávky mezi sebou a na 9 prog jsem koukal možná že to jde i na víc nahrávek nemám vyzkoušeno

:)) :)) :))
uživatel
celimek

@celimek

Fotky?
300MB? :-/
Hned to bude dole,som zvedavy
uživatel
A je to

@celimek

Uz vidim - Fotky + image
Podla mna by stacili iba fotky
uživatel
A je to

@celimek

Strana 2/5
Adjust recording time to real event time - mas vypnuto
Lepsie je zapnut,nie?
uživatel
A je to

@A je to

jo určitě to jsem přehlédl vyzkouším :)))
uživatel
celimek

@celimek

Taky jsem si box nastavoval sam i kdyzi to prodejce nabizel za 1000 korun priplatek. Trvalo mi tak 2 hodiny nez jsem prisel na to jak to funguje. Jenž ja js m tehdy nepoužíval žádné karty a jak když jsem pak jednu koupil a zkoušel ji zprovoznit v Oscamu, tak jsem měl problémy a na to vlákno si tu asi mnozí pamatují. Tuším že mi tehdy někdo dal funkční kód.
Ale zdaleka ne každá karta jde v Oscamu používat.
uživatel
JanM
Registrace: 10/2018

@JanM

co vím tak bez modulu mi karta taky nešla nastavit ale mam starší modul irdeto eurocam a stou to šlo jen na jednu nahrávku a konec
uživatel
celimek

@JanM

až tady s tímto - Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink Dual Decrypt šlape ok :) :)
uživatel
celimek

@celimek

Ten kto sa tu hrá na "chytrého", tak to v prvom rade si ty!!!
To akože my ostatní si máme vytiahnuť krištáľovú guľu a vyveštiť si, že čo tým autor myslel? A taktiež, že autor zaspal a nestihol riadne dokončiť ani jednoduchú vetu? Buď taký láskavý a aspoň si verejne priznaj svoju chybu!
Rv Rv Rv
Akože je fajn, že chceš nám sem dávať návody, prečo nie, môžeš. Určite tým mnohým ľuďom pomôžeš.
Aj keď pre mňa sú takéto návody pasé, takéto veci som riešil už dávno, pred mnohými rokmi.
;)
uživatel
mmiriboy
Registrace: 7/2010

@Brumo

Tých 50 príspevkov sa dá rýchlo dosiahnuť, ak sa jedna myšlienka rozpitvá v jednom vlákne podobným spôsobom, ako sa práve deje... ;)

DM920UHD4K Dual DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C, DM900UHD4K Dual FBC DVB-S2X Multistream, ARMTBS2910 + TBS5925USB ,(Fuba DDA110 / motor DG380S Speedy = 60°E-30°W) + Fuba DDA850 + E-85 Maximum + E-85 Gessat + 85 TeleSystem + 85cm Famaval = 52°E-30°W
uživatel
Maneto
Registrace: 9/2010
Galerie: Maneto

RE: vu uno 4k se

Ten modul zvládá osum nahrávek?...

Všechno zlé, je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé /obzvlášt na vu-čkach .../
uživatel
tukan
Registrace: 10/2005

To je zase diskuse. Než si jdeš koupit auto, udělej si nejprv řidičák nebo jezdi na kole. Před měsícem mi zvonil jeden, že mu nejde Skylink, že tam měl saťáka a nic. Šel jsem tam a měl vyhozený napájení. Další měl kartu obráceně, třetímu nešel noťas, protože neviděl, že v rohu je černý tlačítko.Dalšímu nešla tiskárna, protože žena umyla USB konektor a už ho nedala zpátky.
A k tomu nahrávání 8mi programů. Zabývám se tím 30 let a nikdy my mě ani ve snu nenapadlo nahrávat ořezaný mazanice s mizerným zvukem a nekonečnýma reklamama z televize. Dneska např. na Primě dávají Přání smrti s Willisem. Než bych na to koukal na Primě, tak si to raději pustím po síti z disku, a mám to v Dolby D 5.1, v plný kvalitě a bez reklam.
Možná, že se můj příspěvek bude někomu zdát od mísy, ale je určen především těm, kteří nemají rozum z toho, co kupujou, co s tím provádějí, natož aby měli pojem o nějaký kvalitě obrazu nebo zvuku.
Bejvávalo to skvělý forum, který bohužel upadlo a lidé jako Gespa, Vlado Fogo a desítky dalších sat průkopníků sem přestaly chodit, protože ty hlody, co sem chodí, se prostě nedají číst.
uživatel
MMorous
Registrace: 10/2019

@MMorous

A Ty si ktorý multinick,keď poznáš starých nickov. Ináč Vlado Fogo zomrel. A prečo máš s tým problém, kto koľko nahráva, nech nahrávajú aj 100 naraz, nie je Ti to jedno?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, VU+ Ultimo 4K, VU+ Zero 4K, Formuler F1, EVO Nova IPTV
uživatel
petersk
Registrace: 6/2012

@petersk

Nemám problém pán Petersk. Jenom si myslím, že těm mladým a nezkušeným je třeba říci, že filmy v TV jsou většinou ořezané na stopáž, a nahrávka mnohdy mine očekávání. Taky se to tady řešilo. A že je Vlado v satelitním nebíčku, je mi opravdu líto. Nechť se daří.
uživatel
MMorous
Registrace: 10/2019

vlado fogo žije ,len v matrike si zmenil meno . teda aspoň pre mňa a poniektorých tu . a je tu stále .

vu 4K 😍👌
uživatel
Brumo

@MMorous

Tady přece nejde o kvalita obrazu zvuku ale když na vice kanálech souběžně dávají to co mě zajímá tak jsi záznam nastavím z kouknu až bude čas a potom vymažu.
Neber ten život tak vážně a bud trochu pozitivní ne všichni lidičky jsou tak technicky zdatné nebo na blbosti má každý právo.
Jak popisuješ v minulém přispěvku tak to vypadá že jsi sebestředný že se těm lidem posmíváš to je smutný Rv Rv Rv
uživatel
celimek
Stránka: 1 [ 2 ] 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 89

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra