Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

vu uno 4k se

Nastaveni dvou tuneru 4k SE nezavisle pro nahravani a sledovani

celimek
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 23
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 89
Odpověď v diskusním vlákně
 

@celimek

To čo máš v internej čítačke SkyDe kartu?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vu uno 4k se

ta už som s toho tu jeleň.... :))) ta ide to odkodovať v nejakom Cam-e+ jedna karta a dva TP ??? priznám sa veru ešte som na taký Cam nekápnul. nedalo mi to tak som to skúsil čo mám doma ,ale ani za boha to neodkoduje 2-TP s jednej karty. Rv a je šum a fuk či skylink alebo Digi.SK . Rv

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

No ja si myslím podľa tých fotiek, že má ešte aj nejakú kartu v čítačke, lebo načo by mu bol oscam, oscam s modulom vôbec nemá nič spoločné. Nenapísal ani nevidno na tých fotkách, že aké programy súčasne nahráva. Takže podľa mňa buď vôbec nevie, že o čo ide, ako fungujú napr. oscam, modul a pod, alebo z nás robí prču. Skôr si myslím tú prvú variantu. :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

dík.... tiež tomu neverím. :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vu uno 4k se

Já jsem někde četl, že některé moduly jsou softwarovo propojené s lan kabelem a když se lan kabel odpojí, přestane fungovat i modul...a to bude i Kelímkův případ...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Máš pravdu že pořádně nevím jak funguje oscam s modulem a kartou.
Vše jsem dělal pokus omyl.
Jinak jsem se ukvapil že píšu že koukám na 8 programu atd.
skutečnost je taková že nahrávám 8 programu ale až ted jsem jsi všiml že
mají zámečky tak že jsou kódovaný ale přehrávat jdou a to mě zmátlo sypu jsi popel na hlavu všem se omlouvám.
Chtěl jsem jen pomoc s nastavením příště budu opatrnější než něco vypustím.

ps: V zařízení mam zapnuty oscam 11439 s modulom duo a kartou skylink R^

celimek
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 23
Odpověď v diskusním vlákně
 

@celimek

Píše:
ps: V zařízení mam zapnuty oscam 11439 s modulom duo a kartou skylink

Oscam ti je na "milú Jarmilu", pokiaľ máš kartu v CAM module!!!
Oscam funguje iba z kartou zasunutou priamo v čítačke kariet, samozrejme dokáže pracovať aj zo vzdialenými servermi, byť serverov atď...
Ale oscam s kartou zasunutou v module nemá nič spoločné!!!
Už to chápeš???

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

@celimek

"že jsou kódovaný ale přehrávat jdou" a to ako?
K tomu oscamu Ti už mmiriboy napísal všetko.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

nepochopili jste

že kelímek alias tvrdík-mejzlík-unlucky si zde z vás dělá akorát srandu?? :laughing:

slávista
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 570
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

taky expert nevie ako :)))
asi takto https://www.parabola.cz/clanky/6241/nahravani-a-dekodovani-vice-programu-pres-ca-modul-na-4k-prijimacich-vu-plus/

peto197601
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 098
Odpověď v diskusním vlákně
 

@peto197601

Aký expert, veď preto sa pýtam, lebo neviem.Ďakujem za link.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@slávista

Nemyslím si, že si z nás robí srandu!
Skôr si myslím, že tá jeho naivita, s trochou namyslenosti akoby objavila Ameriku a chce to silou mocou vytrúbiť do celého sveta.
Ja na jeho mieste si dám aspoň dvojtýždňový útlm, najprv by som si to všetko súkromne naštudoval, v praxi overil a až potom!!!, keby náhodou objavím Ameriku???, tak to začnem vykrikovať do sveta!
Za mňa toto celé vlákno má takúto hodnotu:
Rv Rv Rv

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 632
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vu uno 4k se

Já už jsem taky udělal pr... tady s tím softwarem a modulem, ale není to hezké vůči lidem, co se chtějí něco naučit, takže se omlouvám. Celé je to kravina tady, jak už napsal slávista...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@peto197601

omyl já nenahrávám jen něco ale co chci a toho návodu/odkazu jsem jsi nevšiml.
v žádnem případě jsi srandu nedělám z nikoho

celimek
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 23
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 89
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra