Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-T přijímače

Settobox pro rodiče

Potřeboval bych poradit, nějaký settobox pro rodiče hlavně aby bylo dálkové ovládání jednoduché a ty tlačítka velké aby měly vysoký zdvih díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

aplikace skylinklive tak to chces ty rodice asi utrapit k smrti, tou cestou vubec neuvazuj, to jim radsi porid sat a serpo.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radek1

Úplne s tebou súhlasím, nie je nad Android TV... Zaradenie príspevku do DVB-T sekcie a niektoré komentáre na inú oblasť, tak to je určite len nedorozumenie, k tomu sa vyjadrovať nebudem... Čo sa týka aplikácie Skylink Live, nič jednoduchšie... Stačí mať aktívnu jednu kartu Skylink a aplikáciu aktivovať v zákazníckej zóne. Prihlásiť sa v mobile, notebooku, alebo Android TV - tu sa prihlasujem najčastejšie, zvládne snáď každý... Prináša to množstvo výhod, ktoré si hlavne starší človek určite obľúbi ... Ak si na to senior netrúfa s nastavením mu radi pomôžu jeho deti, prípadne aj vnúčatá... ;) Uzrel som svetlo sveta v polovici päťdesiatych rokov minulého storočia a zatiaľ si podobné veci dokážem nastaviť sám... A že mám toho dosť na nastavovanie... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

tak at si tu aplikaci skylinklive nekde vyzkousi at vidi nazivo tu hruzu. a k tomu potrebuje za prve kvalitni internet, a to uz muze jit do kabelovky. a jak tu aplikaci budou ovladat at uz v stb nebo v televizi, ovladacem ? dekuju pekne, chces me zabit ? je mi o mnohem min nez tobe ale z tech aplikaci mam nervy.! do toho bych nesel ani nahodou. normalni lidi potrebujou prijit,pustit,prepnout,znovu prepnout,vypnout,nic vic. jeho snesitelna cesta-prijimac se sachtou na modul na dva tri roky pozemak T2 a pak prechod na sat serpo. takze levne Edision Piccollo nebo Amiko 8265 tomu vyhovuji. to je muj nazor

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

Já nemám špatně zkušenosti s touto aplikací na TV Samsung Smart který je tak 5 metrů a přes dvě zdi jede v pohodě tak mě napadla tato možnost

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

jeden ovladač

jedna televize,jinak budeš lítat přepínat programy rodičům

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

V Android TV funguje např. Lepší TV, Skylink Live. Dá se ovládat dálkáčem.

O2TV/T-Mob/Vodafone UPC Horizon Go jde nainstalovat pomocí láhve (flashky), ale není to ono. Nefunguje pořádně dálkáč, apky se nezobrazují. Musí se použít dodatečný spouštěč. Pro technicky zdatného diváka není problém, pro technicky nepolíbeného člověka je to dost problém a zklamání.

Samostatnou kapitolou je KODI. Přes něj funguje kdovíco a všelijak. Bez myši, případně klávesnice to tam ale taky není to pravé ořechové.

Zkrátka, naši čeští a slovenští poskytovatelé mají stále ještě co dohánět, aby měl náš divák to správné pohodlí.

Byl jsem mimochodem mile překvapen funkcionalitou Skylink Live TV. Hodně se to zlepšilo. A kvůli možnosti používat jeden dálkáč a ne myš (nemusím v noci poslepu šátrat po stole).

Enigma 2 je něco docela jiného. Spoustu věcí vyvíjejí nadšenci doma na koleně. I když kolikrát odvedou lepší práci než profesionálové najatí poskytovateli služeb. Ale zase tam nejede všechno (Horizon Go, HBO Go atd...).

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

A co tento Tesla SENIOR T2 nebo tento NEW DIGITAL T2 265 ? už jim musím něco koupit už mě tlačí čas díky

pinokio
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

nech im kupis cokolvek, tak staci ich naucit tu vec ze im bude stacit tlacidlo ok, sipka hore dole a hlasitost a cervene tlacidlo zapnutia, netreba z toho robit vedu, aby nemali zmatok v ovladacoch tak treba jedno a zalezi ci ma tv podporu hdmi cec, takto bude stacit jedno dialkove, cervenym zapne a ide, skusenost mam s cryptoboxom, zlej kvality obrazu by som sa nebal, na dvbt2 boxoch je to fuk, uz vidim ako rodiacia spozoruju rozdiel, ziadny nebude

ber AB CryptoBox 702T MINIHD

je moznost ho zasit za tv, nalepit..., ziadna kabelaz im nebude zavadzat akurad treba na tv do predu nalepit display

peterkozel
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Settobox pro rodiče

vidim ze tobe jde jen o to aby to bylo levny.! tak kup Technisat Digipal T2 nebo Strong SRT 8222.
ja jsem tedy nasim rodicum koupil DM525, Edision Picollo, a Hitube 4K.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Měl jsi jim koupit pořádnou televizi a byla pohoda. :)))

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

já bych se

rozhodoval taky podle stáří tv,dnes investice s a zítra klekne,stejně poletíš pro novou tv a stb si dáš do bazaru

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

televizi dostali taky, jeden FX780E a druhy tusim XG8505, byli jsme limitovany penezma

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 37
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra