, sekce: Pořady v televizi |
|
Česi štrajkujúčo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľovu nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
| Stránka: [ 1 ] 2 3 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
|
|
RE: Česi štrajkujúno tak možno sa nestane za deň nič zvláštne iba ale diváci stratia tv bez reklám počas programov a poslucháči unikátne vysielanie na všetkých ČRo okruhoch. TV a hlavne rozhlasové vysielanie sa nedá porovnať so Slovenskom. Oba sú postavené na verejnoprávnosti a objektívnej pravde, tak ako vo vyspelom demokratickom svete. Často sledujem obe médiá a považujem ich za môj najdôležitejší zdroj informácií i v mojich kultúrnych záujmoch....Tento systém nedobehne SR i keby sme mali demokratickú vládu 10 rokov v kuse.... lebo ekonomika to dlho neumožní... |
zoly
Registrace: 9/2012 Příspěvků: 622 |
|
|
RE: Česi štrajkujú"Oba sú postavené na verejnoprávnosti a objektívnej pravde."Opensat 9700 HDPVR+
|
krtík
Registrace: 7/2012 Příspěvků: 617 |
|
|
@DuzuUšetří se mnoho miliard ...Ať to vypnou...Za komára bychom se dívali na Irf. Akorát na Silvestra by mi chybělo vtipy pana V.Menšíka.To jediné včetně Televarieté bylo sledovatelné. Jinak škoda mluvit... Zrušit ČT!!! _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@zolyI na soukromých můžeš sledovat bez reklam. Třeba Nova poskytuje na Oneplay za 199 měsíčně přístup bez reklam pro jedno zařízení...a sakra, není to víc než... |
torny
Registrace: 3/2018 Příspěvků: 946 |
|
|
@tornyVšiml jsem si,že když např.Niva Cinema reprízuje filmy z prime time a dávají je třebas ve dvě hodiny ráno,také tam není reklama. Občas tam pustí krátkou upoutávku v půli filmu a pokračuji dál .._________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@jamess96Tak to ta teda ľutujem kvôli kravinám si dávať budík na 2 hod. ráno a pozerať to... |
Kimlo
Registrace: 1/2017 Příspěvků: 792 |
|
|
@krtíktak,tak.Já když chci trochu víc skutečnosti ze zpráv,tak přejedu k Vám na zprávy a potřebuji jen maličko filtrovat a při srovnání s tím našim opozičním ro a tv.Máme tady hlavně v tv bývalé korupční politiky,zrovna teď |
korkoran
Registrace: 10/2006 Příspěvků: 6 554 |
|
|
RE: Česi štrajkujúŠtrajk v ČT je žádoucí stav. Černá obrazovka na ČT1 a ČT2 a dalších veřejných kanálech (kanál je zde velmi přiléhavé slovo) předznamená světlou budoucnost Čechů. Štrajk neukončovat, vypnout vysílání, o rozkradení použitelného zařízení a nábytku se postará vysoký management sám. |
DeNiro
Registrace: 6/2022 Příspěvků: 494 |
|
|
@DeNiro_________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@DeNiro_________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@KimloNeodpoviídej,když nevíš!!!Toho jsem si všimnul,když bylo play off v NHL Ano to jsem vstával až do finále,kdy Hurricanes porazili muj oblíbený Golden Knights ... Když zápas skončil cca v 1am a další začal ve 4am,většinou jsem se mrknout práve na Nova Cinema... _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@Kimlo"... si dávať budík na 2 hod. ráno a pozerať to."Prečo budík? Stačí si to dať nahrať a netreba ani pretáčať! |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
|
|
@jamess96Mluvíš mně z duše. |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
|
|
@DeNiro |
dawis77
Registrace: 9/2011 Příspěvků: 12 094 |
|
|
@jamess96 |
dawis77
Registrace: 9/2011 Příspěvků: 12 094 |
|
|
RE: Česi štrajkujúa Stach už vyhrožuje že odejde z ČT a že nebude z daleka sám |
dawis77
Registrace: 9/2011 Příspěvků: 12 094 |
|
|
@jamess96Také jsem si toho všimnul.Když nahrávám film který je pozdě po půlnoci tak to je i bez reklam.Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/
55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.
|
Jarous
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 202 |
|
|
@DuzuCo se stane ty evidentně nepochopíš. Vláda,která si bude půjčovat každý rok kvůli předvolebním slibům 6,7mld. Kč na placení TV a R, zadluží občany jen splátkou úroků 250 milionů každý rok. Každý rok občany zadluží 750Kč. Za 4 roky je to miliarda a 26,8mld. ke splacení, dluh na hlavu je již 3000,-. A toto se bude nabalovat další a další roky, neboť platbu státem vláda schválila ve chvíli, kdy si musí na rozpočet půjčovat. O politice se nezmiňuji, jen podotýkám, že je to model ve kterém se vláda shlédla na východě od nás. |
RAFI007
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 139 |
|
|
Rafi007Rafi, to ty nechápeš, že výši výpalného ušetří každá jedna domácnost a na výdaje státu, který se zadlužuje nezávisle na nějakých nýmandech z ČT nebo rozhlasu ve stovkách miliard to má vliv asi takový jako prd do Stromovky. Kdyby ale stát po zrušení výpalného nedal do ČT a ČRo ani korunu a ušetřil, tyto organizace by zkrachovaly, nestalo by se vůbec nic špatného. Holt bylo by méně lží a více popelářů v Praze. Takže jednoznačně pozitivní efekt. |
DeNiro
Registrace: 6/2022 Příspěvků: 494 |
|
|
@JarousJj._________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
@hoboPšššt.... _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
|
|
RE: Česi štrajkujúKdo nevidí rozdíl mezi zrušením (zásadní změnou) státní televize a převedením televize pod finanční pravomoc vlády, je slepý jako kotě. To první je žádoucí, to druhé velmi nebezpečné na estébácké cestě k zlodějské beztrestnosti. |
TomSenior
Registrace: 3/2025 Příspěvků: 570 |
|
|
já se bojím nezávislovsti,proto bych uvítal platit poplatky na složenku za soudce,za policii,za vojsko,za školy i za politiky,pak bych byl spokojen,že jsou všichni spravedliví a nezávislí |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
|
|
@TomSeniorViděl jsem v nedávné minulosti spoustu začerněných smluv ČT.To byla a je cesta k estebácké zlodějské beztrestnosti, nebo je to dukaz obrovské transparentnosti? |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
|
|
RE: Česi štrajkujúJá jsem zase viděl dneska hejno rorýsů. Taky to nemá nic společného s problémem. |
TomSenior
Registrace: 3/2025 Příspěvků: 570 |
| Stránka: [ 1 ] 2 3 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|