Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Česi štrajkujú

čo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľov
u nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 415
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Wurm

Ak ide o rýchlosť získania prehľadu, či informácií, tak teletext to v žiadnom prípade nie je. Ak je to o nezávislosti od internetu, tak potom áno.
Ale počítaj s tým, že aj u ČT je to len otázka krátkej doby.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 801
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Frank11

Som si isty, ze kontrolne organy CT (Rada CT a Dozorna komisia) tieto informacie maju a keby sa vyskytol nejaky problem alebo nezrovnalost, tak maju pravo a povinnost to riesit. Takisto sleduju aj vyuzivanie zverenych financnych prostriedkov. To v ziadnom pripade nie je uloha jednotlivych koncesionarov.

UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 945
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Wurm

Aj pre mna je zrusenie teletextu na STVR velkou stratou.
Ako pises, bola to vec - okamzity prehlad toho, co sa dnes udialo.
Ked som cely den prec, bez sprav, sadnut si k TXT vecer bola parada. Bleskovo preletis ocami, otvoris stranku a hned si v obraze.
Moj TV nacital naraz vsetky stranky, takze som nemusel cakat na nacitanie novej stranky.
A dolezite bolo aj to, ze TV umoznuje rozdelit obrazovku na dve casti - v jednej bezal program, v druhej polovici TXT.
Toto HbbTV neumoznuje.
Skoda toho teletextu...

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 2 730
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@black13a

Tie orgány zrejme nebudú úplne nestranné, pretože inak by to vedenie ČT tak vehementne neodmietalo. Detto ohľadom začiernených zmlúv. Ak je predsa všetko také transparentné, tak prečo to nechcú zverejniť?

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 801
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Frank11

GDPR, obchodne tajomstvo, konkurencne prostredie. Mimochodom v CT prebieha nezavisly audit KPMG, ktory posudzuje vyznamne zmluvy s dorazom na hospodarnost a efektivitu. Ale uz koncim s touto temou, pretoze opakujes iba argumenty SPD, ktore uz boli x-krat vedenim CT vysvetlene...

UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 945
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@Jean Reno

Si zapni Youtube, daj si napr.
Pink Floyd - Pulse (Live at Earls Court 1994)
alebo
Black Sabbath: Live... Gathered in Their Masses
oba vo full hd a oba boli vysielané aj na stvr 2 a čt art, Pink Floyd boli na obidvoch televíziach v skrátenej verzii.
Takýchto koncertov je na YouTube a vo výbornej kvalite strašne veľa, preto si tam platím premium aby som to nemal pozasierané reklamami.

Halford89
Registrace: 5/2025
Příspěvků: 1 064
Odpověď v diskusním vlákně 3dny
 

@black13a

Keď vysvetlené, tak vysvetlené. V poriadku, každý máme na to iný názor. Nemá význam to ďalej naťahovať.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 801
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

Čt24

pozerali ste večer diskusiu o financovaní CT a prečo chcú stále rozdelenie s rozhlasom? u nás to vyšlo spoločne lacnejšie, práve včera večer bola i diskusia s riaditeľom slov. rozhlasu

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 415
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

RE: Česi štrajkujú

Aby si mohli vyplácet zvlášťilionove bonusy,páni ředitelové...😆😆😆

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@jamess96

Zase si vymyslas, Dodo22.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 2 730
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

RE: Česi štrajkujú

Žán! Tak zrovna na tebe jsem čekal... :laughing: :laughing: :razz: :razz:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@Jean Reno

Pokud bylo udajně na Letné 250000 chciplatiču,tak at platí nic jim nebrání, dobrovolnosti se přeci v zákoně meze nekladou.Ty pochopitelně platíš tu dan té milované ČT,nebo snad ne?Pokud ne,tak nevím proč vubec tady mluvíš.
;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 503
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@hobo

Ako sa zda, ty toho nevies ovela viac.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 2 730
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@jamess96

To ja na teba nie, Dodo22. Kde sa objavis, je pokazena diskusia.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 2 730
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@hobo

Žán pobývá dlouho na slunci a pak je z toho to co píše ..
Žán, záleží už - do stínu ... :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

úpal tu

máte všetci .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 617
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@Brumo

Tak ako píšeš oneeeee :))) R^

Dodo22
Registrace: 4/2023
Příspěvků: 168
Odpověď v diskusním vlákně 2dny
 

@Jean Reno

Prominu tu tvoji zaslepenost,že nechápeš proč se zaměstnaci ČT tak brání řádné kontrole svého hospořadení.Ale nějak neumíš odpovědět zdali i ty radostně platíš tu měsíční dan ČT. :-/

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 503
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Jean Reno

... jdi do chladu.nslunce a teplo ti zjevně nedělá dobře,protože to co z tebe vyleze je fakt hrůza...
A ty platíš koncesionarske poplatky ČT,jak se ptá Nick hobo??
:sly: :sly: :sly:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@jamess96

Chladok a sprchu potrebujes predovsetkym ty, Dodo22. Lebo to, co tu produkujes, cloveku rozum jednoducho neberie. Typicky Dodo22.
A do toho, ci ja platim koncesionarske poplatky CT alebo nie, ta nic nie je.
Neplatim - nezijem v CR. Platim (donedavna) verejnopravnu televiziu na Slovensku a to z mojich dani.

Jean Reno
Registrace: 2/2022
Příspěvků: 2 730
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Jean Reno

Tak se nemontuj dotoho ,po čem ti je víš co :sly: :sly:
Stejně tomu nerozumíš... :laughing: :laughing: :laughing: :sly: :sly:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

RE: Česi štrajkujú

ja sice neplatim koncesionrske polatky čt, ale rad ju sledujem. Má niektore lepsie programy ako u nas. Forma financovania je podla mna zlozita vec, pretože to alebo ono vykazuje pochybnosti ako aj veci ZA. V konečnom dosledku to ide vždy z daní. Ak by to malo isť zo statneho rozpočtu, tak by malo byť dané napríklad určitým percentom zo štatneho rozpočtu, aby nebola "ovplyvnená" politikmi a pri platbe "zo štatneho" má daný rozpočet. Pri vyberaní boli aj "načierno" neplatiči čt. Ale jedno aj druhé ma PRE (pro) a PROTI

tomko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 503
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

RE: Česi štrajkujú

Na Slovensku za prechodom verejnoprávnej tv pod štát boli liberáli, v Česku zas ti z druhého brehu rieky. No, vyber si...
A nezávislosť? Nikdy nebola nezávislá od politikov ani slovenská ani česká televízia. Videli sme to predtým, vidíme to teraz.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 746
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

kasr

pokial viem, tak tato vlada zaviedla platenie zo štatneho a zrušenie koncesionarskych poplatkov

tomko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 503
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Jean Reno

Když už všichni jako jseš ty, neví kudy kam,tak nálepka dezolát je pro tvé soukmenovce poslední šancí.Smutné,smutné.Argumentačně silně vyčpělé a primitivní.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 503
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra