, sekce: Pořady v televizi |
|
Česi štrajkujúčo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľovu nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
| Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
3dny |
|
@WurmAk ide o rýchlosť získania prehľadu, či informácií, tak teletext to v žiadnom prípade nie je. Ak je to o nezávislosti od internetu, tak potom áno.Ale počítaj s tým, že aj u ČT je to len otázka krátkej doby. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
@Frank11Som si isty, ze kontrolne organy CT (Rada CT a Dozorna komisia) tieto informacie maju a keby sa vyskytol nejaky problem alebo nezrovnalost, tak maju pravo a povinnost to riesit. Takisto sleduju aj vyuzivanie zverenych financnych prostriedkov. To v ziadnom pripade nie je uloha jednotlivych koncesionarov.UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších
|
black13a
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 945 |
3dny |
|
@WurmAj pre mna je zrusenie teletextu na STVR velkou stratou.Ako pises, bola to vec - okamzity prehlad toho, co sa dnes udialo. Ked som cely den prec, bez sprav, sadnut si k TXT vecer bola parada. Bleskovo preletis ocami, otvoris stranku a hned si v obraze. Moj TV nacital naraz vsetky stranky, takze som nemusel cakat na nacitanie novej stranky. A dolezite bolo aj to, ze TV umoznuje rozdelit obrazovku na dve casti - v jednej bezal program, v druhej polovici TXT. Toto HbbTV neumoznuje. Skoda toho teletextu... |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
3dny |
|
@black13aTie orgány zrejme nebudú úplne nestranné, pretože inak by to vedenie ČT tak vehementne neodmietalo. Detto ohľadom začiernených zmlúv. Ak je predsa všetko také transparentné, tak prečo to nechcú zverejniť? |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
@Frank11GDPR, obchodne tajomstvo, konkurencne prostredie. Mimochodom v CT prebieha nezavisly audit KPMG, ktory posudzuje vyznamne zmluvy s dorazom na hospodarnost a efektivitu. Ale uz koncim s touto temou, pretoze opakujes iba argumenty SPD, ktore uz boli x-krat vedenim CT vysvetlene...UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších
|
black13a
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 945 |
3dny |
|
@Jean RenoSi zapni Youtube, daj si napr.Pink Floyd - Pulse (Live at Earls Court 1994) alebo Black Sabbath: Live... Gathered in Their Masses oba vo full hd a oba boli vysielané aj na stvr 2 a čt art, Pink Floyd boli na obidvoch televíziach v skrátenej verzii. Takýchto koncertov je na YouTube a vo výbornej kvalite strašne veľa, preto si tam platím premium aby som to nemal pozasierané reklamami. |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 064 |
3dny |
|
@black13aKeď vysvetlené, tak vysvetlené. V poriadku, každý máme na to iný názor. Nemá význam to ďalej naťahovať. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
2dny |
|
Čt24pozerali ste večer diskusiu o financovaní CT a prečo chcú stále rozdelenie s rozhlasom? u nás to vyšlo spoločne lacnejšie, práve včera večer bola i diskusia s riaditeľom slov. rozhlasu |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
2dny |
|
RE: Česi štrajkujúAby si mohli vyplácet zvlášťilionove bonusy,páni ředitelové...😆😆😆_________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
2dny |
|
@jamess96Zase si vymyslas, Dodo22. |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
2dny |
|
RE: Česi štrajkujúŽán! Tak zrovna na tebe jsem čekal..._________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
2dny |
|
@Jean RenoPokud bylo udajně na Letné 250000 chciplatiču,tak at platí nic jim nebrání, dobrovolnosti se přeci v zákoně meze nekladou.Ty pochopitelně platíš tu dan té milované ČT,nebo snad ne?Pokud ne,tak nevím proč vubec tady mluvíš. |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
2dny |
|
@hoboAko sa zda, ty toho nevies ovela viac. |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
2dny |
|
@jamess96To ja na teba nie, Dodo22. Kde sa objavis, je pokazena diskusia. |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
2dny |
|
@hoboŽán pobývá dlouho na slunci a pak je z toho to co píše ..Žán, záleží už - do stínu ... _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
2dny |
|
úpal tumáte všetci .vuplus 4k , oled 4k
|
Brumo
Registrace: 4/2019 Příspěvků: 1 617 |
2dny |
|
@BrumoTak ako píšeš oneeeee |
Dodo22
Registrace: 4/2023 Příspěvků: 168 |
2dny |
|
@Jean RenoProminu tu tvoji zaslepenost,že nechápeš proč se zaměstnaci ČT tak brání řádné kontrole svého hospořadení.Ale nějak neumíš odpovědět zdali i ty radostně platíš tu měsíční dan ČT. |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
včera |
|
@Jean Reno... jdi do chladu.nslunce a teplo ti zjevně nedělá dobře,protože to co z tebe vyleze je fakt hrůza...A ty platíš koncesionarske poplatky ČT,jak se ptá Nick hobo?? _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
včera |
|
@jamess96Chladok a sprchu potrebujes predovsetkym ty, Dodo22. Lebo to, co tu produkujes, cloveku rozum jednoducho neberie. Typicky Dodo22.A do toho, ci ja platim koncesionarske poplatky CT alebo nie, ta nic nie je. Neplatim - nezijem v CR. Platim (donedavna) verejnopravnu televiziu na Slovensku a to z mojich dani. |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
včera |
|
@Jean RenoTak se nemontuj dotoho ,po čem ti je víš coStejně tomu nerozumíš... _________________________ Vím,že nic nevím _________________________
|
jamess96
Registrace: 11/2005 Příspěvků: 4 166 |
včera |
|
RE: Česi štrajkujúja sice neplatim koncesionrske polatky čt, ale rad ju sledujem. Má niektore lepsie programy ako u nas. Forma financovania je podla mna zlozita vec, pretože to alebo ono vykazuje pochybnosti ako aj veci ZA. V konečnom dosledku to ide vždy z daní. Ak by to malo isť zo statneho rozpočtu, tak by malo byť dané napríklad určitým percentom zo štatneho rozpočtu, aby nebola "ovplyvnená" politikmi a pri platbe "zo štatneho" má daný rozpočet. Pri vyberaní boli aj "načierno" neplatiči čt. Ale jedno aj druhé ma PRE (pro) a PROTI |
tomko
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 1 503 |
včera |
|
RE: Česi štrajkujúNa Slovensku za prechodom verejnoprávnej tv pod štát boli liberáli, v Česku zas ti z druhého brehu rieky. No, vyber si...A nezávislosť? Nikdy nebola nezávislá od politikov ani slovenská ani česká televízia. Videli sme to predtým, vidíme to teraz. |
Kasr
Registrace: 8/2008 Příspěvků: 4 746 |
včera |
|
kasrpokial viem, tak tato vlada zaviedla platenie zo štatneho a zrušenie koncesionarskych poplatkov |
tomko
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 1 503 |
včera |
|
@Jean RenoKdyž už všichni jako jseš ty, neví kudy kam,tak nálepka dezolát je pro tvé soukmenovce poslední šancí.Smutné,smutné.Argumentačně silně vyčpělé a primitivní. |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
| Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|