, sekce: Pořady v televizi |
|
Česi štrajkujúčo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľovu nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
| Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
|
|
@TomSeniorten kdo platí,má právo vidět,za co |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
|
|
@TomSenior""""že křišťálově čistý odsouzený estébácký zloděj přestane lhát a krást?""",tak ""křišťálově čistý"" byl někdo jiný a netýká se to tohoto financování,netuším,proč musí kravín platit za 25 dojiček čt poplatek,když všichni,tak tedy všichni z rozpočtu a doufám,že potom budeme vidět ty nezačerněné podvody,kdy si moloch platí svoje kamarádíčky |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
|
|
RE: Česi štrajkujúVšetky programy CT idú normálne, o čom tu meliete? |
masto
Registrace: 9/2006 Příspěvků: 1 646 |
|
|
@TomSeniorVýborně.Začerněné smlouvy ČT nemají nic společného s tématem a už vubec ne s tím,že veřejné peníze drtivé většiny obyvatel vybrané povinou daní pod sankcemi nemají nic co dělat s financováním ČT a silných pochybnostech o jejich skutečném poctivém a transparentním využívání.Nakonec naše veřejnost ještě není dostatečně připravená ani na zveřejnění odměn a výplat jejich pseudo manažeru.Kdopak to ne tak dávno řekl? |
hobo
Registrace: 1/2007 Příspěvků: 7 503 |
|
|
@mastoneboj,oni půjdou normálně stále,nic se nemění,jen to lidi nebudou platit přes složenku |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
|
|
Jsem za ČT vděčnýČeská televize má spousty lidí, kteří svou práci dělají více než dobře. Zpravodajství bude za každého režimu do značné míry poplatné aktuální vládě, pokud ne, pak dojde k personálním změnám...V ČT je patrná jistá autocenzura.Výběr sportovních programů je na výši a nemá ve střední Evropě obdoby. ČT 2 přináší cestovní pořady ve špičkové technické kvalitě i pokud se týká výběru. Názor, že veřejnoprávní televize nesmí bavit a zábava je určena pouze komerčním televizím, je možný, ale o co se opírá??? Veřejnoprávní televize je něco jako spisovatelé, dramatici, prostě druh kultury každého státu. Určitě se v ČT najde řada položek v jejím rozpočtu, které slouží úzce konkrétním osobám a ti teď řvou. Volání po zvýšené kontrole je proto mnohem rozumnější než navrhovat zrušení veřejnoprávní televize. Jsem pro zachování současného financování ČT. Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 439 |
3dny |
|
@samorostsouhlasím s tebou,ale proč se bojíš,že toto všechno zanikne změnou financování??těch zemí je hodně,co je platí z rozpočtu a funguje to super nezávisle |
pierrepetr
Registrace: 5/2006 Příspěvků: 28 631 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúAle sa tu vyhrnulo odporcov verejnopravnej CT!To by jeden neveril... |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúKdyž, se ČT nelíbí že dostanou od státu méně atˇ nechají poplatky,za TV 50kč,za ROZHLAS 20kč,tak atˇnebrečí že mají málo!! |
janys
Registrace: 2/2016 Příspěvků: 202 |
3dny |
|
@samorostPřesně tak! |
Neroslav
Registrace: 8/2007 Příspěvků: 356 |
3dny |
|
@Jean RenoČT je obsahovo v pohode, o tom netreba ani diskutovať... ale takisto opakujú stále všetko dokola.Za posledného pol roka 2x odvysielali Iron Maiden: Somewhere Back in Time, za posledných 5 rokov som tento zostrih z koncertov z rôznych kútov sveta registroval na ČT art znova 2 krát. Pritom táto kapela má iks ďalších takýchto záznamov z koncertov, ktorých je na Youtube kvantum. |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 064 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúAkoze CT ma vysielat videa z YouTube... :-oUPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších
|
black13a
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 945 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúNaozaj fascinujúce ako sa význam streamingu, internetu a lineárnej TV mení podľa aktuálnej potreby argumentu. 🙄 |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 064 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúAkože videá, ktoré sú na YouTube, už nikde inde nie sú k dispozícii a nedali by sa zakúpiť?V poslednej dobe je z programovej skladby ČT (hlavne ČT2 a ČTart) vidieť evidentnú snahu o šetrenie. Už to nie je tak, ako niekedy. Skutočne sa niektoré veci už príliš často opakujú (ČT2, ČTart). Na opačnej strane ale produkuje pomerne megalomanské programy, čo spolu so začiernenými zmluvami určite na dôvere nepridá. Taktiež ani neochota zverejniť odmeny konkrétnych manažérov. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
@Halford89Ale istotne uznas, ze TV kanal CT Art nema obdoby siroko-daleko.Ano, Iron Maiden som pozeral (ako inak?). A popritom aj plno serii koncertov klasickej hudby. A ze ich ma Cesko teda dost vela! CT je naozaj dobra televizia. Nech sa to zrusenim koncesionarskych poplatkov nepokazi. |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
3dny |
|
@Frank11Naozaj si myslis, ze program pre verejnopravnu (alebo aj akukolvek inu) televiziu sa zostavuje, tak, ze niekto zodpovedny za vysielaciu strukturu surfuje po YouTube a patra po videach, ktore by sa hodili do vysielania...? :-)A co sa tyka tych odmien, dufam ze aj tvoj plat je bez problemov verejne dostupny spolu s celym tvojim menom a poziciou v praci. UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších
|
black13a
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 945 |
3dny |
|
@black13aDávaj si pozor. On len napísal, že akože.T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat
|
petersk
Registrace: 6/2012 Příspěvků: 6 852 |
3dny |
|
@black13aNie, to si nemyslím a Ty to veľmi dobre vieš!Halford narážal na to, že tých záznamov koncertov existuje veľké množstvo, ale ČT otáča v dlhom časovom horizonte len ten jeden. Ale Ty veľmi dobre vieš, ako to myslel! A čo sa týka mojich odmien a platu. Nie si Ty trošku pomýlený? Ja nie som verejnoprávny podnik a ani mi občania neprispievajú na výplaty a odmeny. Prečo by mali mať právo vedieť, koľko zarábam??? |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
@peterskAko prvý napísal "akože" práve @black13a. Ja som ho potom už len parafrázoval. Nestačí si prečítať len jeden príspevok, ak chceš byť v obraze. Ale Tebe asi nejde o to, Ty si tu za iným účelom. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
3dny |
|
@Frank11Jasné parafrázoval, chápemT55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat
|
petersk
Registrace: 6/2012 Příspěvků: 6 852 |
3dny |
|
RE: Česi štrajkujúSamozrejme, že ČT vysiela reprízy. Už som nejaký čas na dôchodku a pozorne na čsfd každý jeden deň sledujem tv program.Tým však netvrdím, že to kvalitu ČT art znižuje. Na YouTube je záznamov živých koncertov veškerého žánru toľko, žeby vám 10 životov nestačilo nato, ak by ste si chceli všetko pozrieť. |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 064 |
3dny |
|
@Halford89YouTube na TV moc casto nepozeram, koncerty este nikdy.V akej obrazovej a zvukovej kvalite su? |
Jean Reno
Registrace: 2/2022 Příspěvků: 2 730 |
3dny |
|
@Frank11To je pochopitelne. A preco by si ty mal vediet kolko konkretne zarabaju zamestnanci CT? A aka je z toho pridana hodnota? Pohmkas si nad tym a zhodnotis bez akychkolvek odbornyych skusenosti, kvalifikacie a kontextu, ze je to vela alebo malo...?UPC, Magio, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Apple TV+, Oneplay, Voyo + zopár ďalších
|
black13a
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 945 |
3dny |
|
RE.Česi štrajkujúSom za ČT vdačný, lebo je to pre mňa skoro jediný zdroj teletextu, čo bol dávnejšie zrušený na Markíze a už aj na STV. Viem,že teletext je pre dinosaurov a dôchodcov,ale mne to stačí na rýchly prehľad bez sledovania internetu. |
Wurm
Registrace: 6/2006 Příspěvků: 88 |
3dny |
|
@black13aMáš pravdu, ja to vedieť nemusím. Ja som len vo všeobecnej diskusii povedal svoj názor, že neochota zverejniť odmeny konkrétnych manažérov, ČT na dôvere verejnosti určite nepridá.Lebo keby som bol platcom koncesionárskych poplatkov v ČR, tak by ma to zaujímalo. Myslím si, že v demokratickej krajine koncesionári majú právo vedieť, na čo a ako sa ich peniaze, ktoré musia zaplatiť, využívajú. Bez ohľadu na ich intelektuálny potenciál. To by po zverejnení už posúdili nezávislí odborníci, či tie výdaje sú adekvátne, alebo nie. |
Frank11
Registrace: 2/2009 Příspěvků: 2 801 |
| Stránka: 1 [ 2 ] 3 4 INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|