Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Česi štrajkujú

čo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľov
u nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 415
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

@Jean Reno

ale kdeže u nás za to bojoval oveľa skôr Dano Krajcer, Sulík je známi že vždy povalil vládu, Matovič mal problém s vysvetlením pre Covid a Ukrajincov ale mal menšie zadlženie ako terajšia, a to vycestovanie na Východ daruje miliony tým ktorí nikde nerobia ale ho volia a tí ktorí by robili musia preč za prácou

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 415
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

RE: Česi štrajkujú

Páni, už toho bolo asi aj dosť, už kašlite nato.

Halford89
Registrace: 5/2025
Příspěvků: 1 064
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra