, sekce: Pořady v televizi |
|
Česi štrajkujúčo sa dnes môže stáť keby aj vôbec štátne molochy prestali vysielať? vôbec nič, majú kopu iných vysielateľovu nás je úplne jedno ako sa kde platí , takto to musí platiť každí , pred tým už bolo kopu výnimiek kto neplatí |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
| Stránka: 1 2 3 [ 4 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
včera |
|
@Jean Renoale kdeže u nás za to bojoval oveľa skôr Dano Krajcer, Sulík je známi že vždy povalil vládu, Matovič mal problém s vysvetlením pre Covid a Ukrajincov ale mal menšie zadlženie ako terajšia, a to vycestovanie na Východ daruje miliony tým ktorí nikde nerobia ale ho volia a tí ktorí by robili musia preč za prácou |
Duzu
Registrace: 7/2005 Příspěvků: 1 415 |
včera |
|
RE: Česi štrajkujúPáni, už toho bolo asi aj dosť, už kašlite nato. |
Halford89
Registrace: 5/2025 Příspěvků: 1 064 |
| Stránka: 1 2 3 [ 4 ] INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77 | |
Zpět na předchozí stránku |
|
Zpět na hlavní stránku diskusního fóra |
|