CryptoBox 800 UHD

Slovenský Music Box zkvalitnil obraz i zvuk

| redakce | tisk

Slovenská interaktivní televize Music Box zlepšila technickou kvalitu obrazu i zvuku. Stalo se tak po nedávné výměně software a upgrade vysílacího řetězce. Televize včera oslavila 7 let od zahájení vysílání.

K nášmu výročiu sme sa rozhodli dať našim divákom darček. Po nedávnej výmene softvéru za nový a výkonnejší a po zavedení novej grafiky, sme urobili upgrade televízneho reťazca, ktorý výrazne skvalitnil obraz aj zvuk. Výmenou niektorých zastaralých komponentov technického vybavenia teraz prinášame každý videoklip v optimálnej kvalite,“ říká zakladatel slovenské TV Music Box Marcel Děkanovský.

Music Box zahájil vysílání 1.12.2002 jako první interaktivní televize na Slovensku. Po roce expandovala do Česka. Program stanice plně ovlivňují televizní diváci prostřednictvím SMS hlasů pro jednotlivé klipy.

Televize má v současnosti bohatou hudební knihovnu, které obsahuje více než 3 tisíce klip domácích a zahraničních interpretů. Ve večerních hodinách přináší tématické bloky - RETRO, DISCO, ROCK, BLACK a LOVE.

zdroj: medialne.sk