Quantcast

Prima COOL rozjede magazín o hrách Re-Play

| redakce | tisk

Televize Prima COOL odstartuje 5. 2. vysílání magazínu o počítačových hrách a konzolích Re-Play. Současně s uvedením pořadu do programové nabídky televizní stanice jsou od 18. 1. spuštěny stejnojmenné webové stránky pořadu (www.re-play.cz).

Každou sobotu v poledních hodinách uvedou moderátoři pořadu Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová všechny herní nadšence do nejaktuálnějšího dění kolem počítačových her a konzolí, poprvé 5. 2. od 13.25 hod. Magazín diváky seznámí s připravovanými novinkami, uvede rozhovory ze zákulisí herního světa a vedle dalších rubrik se chystá představit i exkluzivní reportáže z výstav a prostředí výrobců her. Nedočkaví hráči navíc určitě ocení recenze nejčerstvějších herních titulů, které teprve čekají, než se dostanou na prodejní pulty, nebo jsou v prodeji jen velmi krátce. Kromě pravidelného sobotního vysílání se diváci budou moci poinformovat o nejaktuálnějším dění v herním světě také na webových stránkách pořadu www.re-play.cz.

Prima COOL rozjede magazín o hrách Re-Play
▲ Prima COOL rozjede magazín o hrách Re-Play

Pro mladé průvodce televizním magazínem je již dlouho herní oblast takřka domácím prostředím. Mikoláše Tučka mohli diváci vídat v televizních pořadech, které se již dříve herní tematice věnovaly: Game Page nebo SCORE Live a FRAG Live. Několik let byl šéfredaktorem legendárního časopisu o PC hrách SCORE. I Alžběta Trojanová, která je stejně jako Mikoláš hráčkou srdcem i duší, působila jako šéfredaktorka titulu, který je už svým názvem jednoznačně spojen s hráčskou vášní, a to serveru Hratelně.cz

Produkční tým pořadu Re-Play vede Vojtěch Novák (Studio TRIPSI), který 6 let pracoval jako grafik a designér na celosvětově úspěšné hře Operation Flashpoint. Pro časopis SCORE vyráběl dva roky herní pořad SCORE Live, který vycházel v rámci přílohy časopisu na DVD. Televiznímu magazínu Re-Play se věnuje od jeho prvního uvedení na české televizní obrazovky. Aktuálně zajišťuje pro Prima COOL jeho kompletní produkci. Tým pořadu pak ještě doplňují Jan Modrák v roli odborného poradce, jenž bude zván především k rozboru závažnějších a odborných témat herního průmyslu, a také Viktor Bocan, designér hry Operace Flashpoint, Mafia 2 i jiných českých her a navíc redaktor časopisu SCORE.

zdroj: Prima

Reklama
Vybrané články