Quantcast

TV Tip JimJam: Pižla Mžik oceněný Emmy

| redakce | tiskobrázek k článku: TV Tip JimJam: Pižla Mžik oceněný Emmy

Kabelová a satelitní televize JimJam odvysílá v úterý 1. února úvodní díl úspěšného anglického seriálu Příběhy Pižly Mžika. Tento animovaný pořad získal pod originálním názvem Jakers! více než 16 světových cen včetně několika prestižních televizních ocenění Emmy. Příběhy Pižla Mžiky, vyprávějící dobrodružství zvířecích kamarádů z farmy, budou moci několikrát denně zhlédnout také čeští a slovenští diváci televize JimJam.

Ta se zaměřuje na vysílání kvalitních pořadů, při jejichž sledování se děti baví a zároveň poznávají okolní svět a rozvíjejí svou osobnost. Televizi JimJam v Česku a na Slovensku zastupuje společnost Chello Central Europe, člen skupiny Liberty Global, Inc.

Seriál Příhody Pižly Mžika je ideálním zábavně-vzdělávacím pořadem pro děti od tří do sedmi let. Jednotlivé epizody naučí prostřednictvím dobrodružných příběhů prasátka Pižly a jeho zvířecích kamarádů správnému chování a kladným vlastnostem, například zodpovědnosti, pravdomluvnosti, čestnosti, respektu k ostatním, přátelství, úctě ke stáří nebo týmové spolupráci. V dětech rovněž prohlubuje zájem o historii vlastní rodiny.

Tvůrci seriálu brali v potaz i nejnovější vědecké výzkumy, podle kterých jsou pro děti takovéto a podobné příběhy velmi přínosné. Protože autoři chtěli, aby Příběhy Pižly Mžika byly nejen přitažlivé, ale také poučné, vznikly za spolupráce s odbornou poradkyní v oblasti dětského vzdělávání, doktorkou Iris Sroka.

V souladu s programovou strategií kanálu JimJam i tento pořad podporuje dětskou fantazii a tvořivost a pomáhá rozvíjet pohybové i jazykové schopnosti malých diváků. Tímto zodpovědným přístupem oslovuje mnohé rodiče s dětmi. Více na www.jimjam.tv.

zdroj: Chello

Reklama
Vybrané články