Quantcast

MTG spustí v Africe 4 placené programy

| redakce | tisk

MTG spustí v pondělí 28.2.2011 v Africe čtyři placené kanály. Půjde o stanice Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer a Viasat Crime. Od počátku budou stanice dostupné satelitním abonentům v Nigérii a v kabelové síti v Keni.

Stanice jsou lokalizované verze tématických dokumentárních kanálů Viasat Broadcasting. Tři z těchto stanic je v současnosti dostupných ve 29 zemích napříč severní, střední a východní Evropou. Viasat Crime je v současnosti poskytován pouze ve Skandinávii.

Každá kanál Viasatu bude v Africe vysílat 12 hodin denně - Viasat History a Viasat Nature budou sdílet jednu programovou pozici a Viasat Explorer a Viasat Crime druhou.

Dohoda o distribuci byla podepsána s HiTV a Infinity TV v Nigérii a kabelovou sítí Zuku v Keni.

Viasat History je dokumentární kanál, který přináší pořady o historii, životopisné filmy, dobová dramata a kulturu. Viasat Nature nabízí obsah o záchraně zvířat, volně žijících živočichů, přírodě. Viasat Explorer vysílá dokumenty o sportu, vědě, cestování a dobrodružství. Viasat Crime nabízí směs nevyřešených případů, pořady o práci policie atp.

Reklama
Vybrané články