Quantcast

Voyo.cz spouští možnost úhrady předplatného pomocí platebních karet

| redakce | tisk

Videoportál televize Nova Voyo.cz spouští ode dneška možnost platby za předplatné pomocí platebních karet. Od 9. února bude na videoportálu Voyo.cz k dispozici více než 500 filmů a seriálů. U vlastní seriálové tvorby pak diváci mohou na Voyo.cz zhlédnout nové díly v předstihu před tím, než budou uvedeny na televizní obrazovce.

Nový způsob platby umožňuje uživatelům pohodlnou možnost platby za předplatné pro přístup do videoarchivu Voyo.cz. Doposud bylo možné zaplatit měsíční předplatné pouze mobilním telefonem prostřednictvím prémiových SMS. Cena za předplatné Voyo při platbě pomocí platební karty je zvýhodněna oproti standardním 189 korunám na 179 korun za měsíc. Pro platbu je možné použít jakoukoliv platební kartu s povolenými platbami na internetu. Akceptovatelné jsou platební karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, American Express, JCB. Platby jsou zajištěny pomocí bezpečnostního systému 3D secure.

V budoucnu bude možné využít také další platební metody, jako například on-line a bankovní převod, platba na terminálech Sazky, České pošty atd.

Videoportál Voyo.cz neustále rozšiřuje svou filmovou nabídku, která od čtvrtka 9. února bude obsahovat více než 500 filmů a desítku seriálů. Předplatitelé si tak kromě seriálů z produkce TV Nova a živého vysílání kanálu Nova Sport mohou vybrat z ještě širší nabídky filmů. V sekci Filmy jsou nyní takové hity jako akční „Gamer“, historické fantasy „Hon na čarodějnice“ a „Centurion“, romantické komedie „Záměna“ nebo „Vrahouni“. Kromě toho si na své přijdou i děti, například s animovaným příběhem „Gnomeo a Julie“ či „Alfa a Omega“. Fanoušci české produkce na Voyo.cz najdou filmy jako „Kajínek“, „Román pro ženy“, „S tebou mě baví svět“ nebo nestárnoucí pohádku „Tři oříšky pro popelku“.

zdroj: Nova

Reklama
Vybrané články