CANAL+ dokončí akvizici N a podílů v TVN
| redakce | tiskV pátek 30.11.2012 má CANAL+ dokončit transakci, která umožní spojení dvou polských satelitních platforem CYFRA+ a N a převzetí podílů v TVN. Uzavření transakce umožní fúzi obou platforem. V prvním kvartále 2013 tak vznikne jedna satelitní platforma, která bude mít 2,6 milionu zákazníků.
Díky transakci CANAL+ získá i minoritní podíl v komerční televizi TVN a možností dokoupení dalších podílů. Kontrolu nad TVN bude mít společnost ITI.
Podle odborníků Puls Biznesu uzavření transakce přinese nové možnosti pro TVN. Společnost připravuje novou strategii, která zahrnuje podíly v televizi a distribuci televizního obsahu na internetu. Vedle toho TVN díky spolupráci s CANAL+ Group může využít možnosti nákupu obsahu za nižší ceny a větší výběr televizních formátů.
zdroj: satkurier.pl
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 MIKI (3/4)
20:00 Žoldnéř
20:20 Buldok z Poděbrad (4)
20:15 Asia Express (9, 10)
20:10 Královna Alžběta: Zlatý věk
20:05 Katie Fforde: Láska na vysočině
20:30 Duel šampiónov
20:10 Budujeme Slovensko
20:30 Horná Dolná II. (8)
20:20 Vezmeš si mě?